Oro džiovintuvai

Trumpa įžanga: oro džiovintuvas yra savotiškas didelės talpos džiovinimo įranga su mirktelėti sausa teorija. Greitą karšto oro diskai drėgnos medžiagos sustabdytas karšto oro, siekdamos pagerinti džiovinimo procesą ir perdavimo efektyvumą. Beveik visi ne gaunamo vandens pašalinama, kai oro džiovinti. ne...

Informacija apie

Trumpa įžanga:

Oro džiovintuvas yra savotiškas didelės talpos džiovinimo įranga su mirktelėti sausa teorija. Greitą karšto oro diskai drėgnos medžiagos sustabdytas karšto oro, siekdamos pagerinti džiovinimo procesą ir perdavimo efektyvumą. Beveik visi ne gaunamo vandens pašalinama, kai oro džiovinti. Atliekami nepablogėtų apdorotos medžiagos, ir pajėgumas yra daug didesnės nei įprastos džiovyklės. Klientai gali pasiekti didesnį pelną per trumpą laiką.


Charakteristikos:

1. mažai investavimo, mažos energijos sąnaudos, mažiau okupacijos žmogiškųjų išteklių arba augalų plotas ir plačiai taikoma apimtis. Idealus modernią įrangą.

2. absorbcinio oro sausinimo rinkoje pramonės, farmacijos, chemijos, maisto, statybos, plastikinių ir kt., pvz., krakmolo, žuvų miltai, druska, žlaugtai, pašarų, glitimo, plastiko derva, mineralinių miltelių, dulkių, miltelių pavidalo medžiagos mucochloric rūgšties, A· S· C benzoinės rūgšties, 2·3·acid, polivinilchlorido acto rūgšties polipropileno, natrio sulfatas, natrio pyrosulfite ir pan.


Darbo teorija:

Oro džiovintuvas pašalinti drėgmę (dažniausiai apie paviršiaus drėgmei) greitai iš lengvai dehidratuoti granulės ir milteliai. Medžiagų viešbutyje per trumpą laiką džiovintuvas, todėl geriausia kontroliuoti produkto kokybę. Mūsų kompanija suteikia stiprintuvų, pasukti greitis, kuris gali būti be galo kontroliuojamas normalus džiovintuvas rinkinys. Drėgnų medžiagų Pro sraigtiniu konvejeriu, patekti į stiprintuvų ir tada visiškai sumaišykite su karštu oru. Susmulkinti ir pastūmėjo greitai sukasi plaktukai, medžiagų kreiptis į smulkių dalelių. Tada mažos dalelės džiovinami ir pereiti prie išėjimo. Pagaliau, dalelės patenka į džiovinimo Vaizdeliai toliau džiovinti su vėjo įtaką. Dėl drėgno ir sunkiųjų dalelių negali turėti įtakos vėjo ir toliau yra grūsti, džiovinti iki į vamzdį. Užpildytą produktai yra šalinamos iš cikloninis skirtuvas, o maža dalis plaukioja miltelių perdirbama cikloninis atskyriklis ar maišų tipo dulkių siurblys.


Tyrimo