Namuose > Apie mus > Asocijuotų bendrovių

Jiangsu Liangyou žemės ūkio mašinų Co., Ltd

Jiangsu Liangyou žemės ūkio mašinų Co., Ltd yra specializuota pašarų gamybos mašinos, mašinos sudėtinės trąšos, žolės apdorojimo mašinų, bioenergijos įranga ir montavimas pilnas inžinerijai, kuris yra išlaikęs sertifikavimo ISO9001: 2000 ir CE. Mūsų gaminiai yra plačiai naudojami įvairiose srityse, pvz., grūdų, pašarų, gyvulininkystės ir akvakultūros ūkių, mikrobų sudėtinės trąšos aplinkai nekenkiančios pramonės. Priklauso nuo moderniausių technologijų mūsų laukas ir brandžios verslo administravimo sistemas, kurios Liangyou produktai ne tik gerai parduodami rinkoje, bet taip pat buvo eksportuojami į Europos, Afrikos ir JŪROS šalyse. Mūsų pašarų pilnas įranga, naminių paukščių, galvijų ir akvakultūros yra ant produktų, kurie eksportuojami į užsienį. Garbė mūsų produktai yra vadinamos andquot; Kinijos garsaus Brandandquot; andquot; Kinija Superior produkto andquot; "pasitikėjimo vertas kokybės Chinaandquot; ir andquot; Kvalifikuoti įmonės kokybės Supervisionandquot;.
Atsižvelgiant andquot; Nuoširdumas daro patikimumo, kokybės laimi marketandquot; mūsų verslo filosofija, iš mūsų Išplėstinė žino, kaip tai padaryti, aukščiausios kokybės ir tinkamai paslaugas, įgijome mūsų klientų pasitikėjimą. Mes taip pat įgijo gausios ir puikus praktinės patirties pašarų visiškai inžinerijos, grūdų tiekimo inžinerija, mikrobų aplinkai draugiškas inžinerijos ir saugojimo technikos. Mūsų mokslo dizaino, puikios technologijos, baudos produkto, turiningas ir tobula paslauga, Linkime prisijungti rankas su mūsų klientais, kartu iš anksto ir nuoširdžiai bendradarbiauti, kad būtų sukurta puiki ateitis.

Interneto svetainė:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Šilo Engineering Co, Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu Province. Įmonė specializuojasi mokslinių tyrimų, plėtros ir projektuojant plieno Šilo inžinerijos ir medžiagų saugojimo technologijas ir pardavimo bei paslaugų ir susijusių produktų. Jos produktai yra plačiai taikomi žemės ūkio srityje, pramonės srityje ir vietose pvz. maisto, pašarų, aliejaus, miltų, alaus, cheminių medžiagų, statybos medžiagos, uostai ir aplinkos apsaugos. Bendrovė surinko dideles partijas profesionalūs talentai ir vyresnieji vadovai, kurie dirbo plieno Šilo pramonė jau daugelį metų, ir buvo sėkmingai valdomos ir įgyvendinamos šimtus plieno Šilo projektus, kad klientai tikrai liudininkais kokybę, "Liangyou" plieninis rezervuaras iš mokslinių tyrimų, plėtros ir projektavimo plieno bokštų inžineriniams projektams ir prophase konsultacijas į techninės priežiūros centrą.

Bendrovė yra pajėgi teikti klientams su 30 8 000 tonų plieno rezervuaras įvairių specifikacijų ir įmonės vieną paketą galutinio projektų įskaitant supakuotas techninis dizainas, civilinės inžinerijos pagrindinių dizaino, kėlimo, tiekimo, valymo, magnetinis atskyrimas, džiovinimo, matavimo, temperatūros matavimas, rūkimas arba garuose, šaldyklos, šilumos išsaugojimo, ventiliacijos ir nusiurbimo įrenginiams ir projektavimo, gamybos, montavimo, derinimo ir mokymo profesionalaus palaikymo įrangos, pvz., automatinės valdymo sistemos. Tuo tarpu ji suteikia klientams įranga pvz., kaušo liftai su tiekimo pajėgumą 1000 20 tonų per valandą, grandiklis konvejeriai ir juostiniai konvejeriai.

Verslo filosofija "Win pasitikėjimo iš nuoširdumo, kad sėkmė pagal kokybę", įmonė buvo stipresnis dėl pažangių tyrimų filosofija, puikų veikimą valdymas ir puikus gamybos valdymo grupė. Įmonė siekia tapti saugojimo pramonės modelį iš savo aukštos kokybės produktų kokybės, pažangių technologijų ir gerą aptarnavimą. Remiantis Kinijos ir pasaulio, ji suteikia klientams su vidaus ir užsienio pažangias technologijas.

Interneto svetainė:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltd

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute bendrai nustatyta ZheJiang universiteto ir Liangyou Kompanija" ir andquot; Atsinaujinančios energijos mechaninės inžinerijos technologijų centras bendrai nustatyta, ZheJiang university ir Liangyou companyandquot; ir ji specializuojasi gamybos biomasės granulių mašinų ir biomasės trąšų mašinų, taip pat projektavimo, gamybos, montavimo, pardavimo ir aptarnavimo atidavimu tirpalo.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
vieninteliai Hanzos miestai, raktų įranga biomasės Dražė žemės ūkio kultūroms, jį galima granuliuoti atliekų, miškininkystės, per daug China.Meanwhile. Mes galime pritaikyti ir išskirtinio dizaino raktų projektą, skirtą visų rūšių medžiagoms klientams pagal jų įvairias prašymą, medžiagas bei svetainės.

Bio trąšos, organinės trąšos: Mes skyrėme Randamp; D apie organinis junginys trąšų jau daugelį metų ir galime atlikti iki raktų projektą su talpa 10 000-100 000 tonų per metus. Ji gali būti sudaryta organinių trąšų, pvz., mėšlo VIŠČIUKŲ, KIAULIŲ, GALVIJŲ ir atliekų iš grūdų, nuotekų andamp; organinių atliekų po krovimo, fermentacijos ir granuliavimo. Su andquot; autoriteto bt sąžiningumas sėkmė per kokybės andquot; koncepcija ir pažangios technologijos, aukščiausios kokybės ir geriausią aptarnavimą, mes orientuojamės į biomasės energijos ir biomasės trąšos granuliuotos technologija, kad contionuous naujovių, keisti atliekų į lobis, suteikti postūmį chinaand #39; s atsinaujinančiųjų energijos išteklių plėtojimo ir naudojimo, industrializuoti atsinaujinančios energijos ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Interneto svetainė:www.fdsp-reme.com