Krovimo valdiklis, skirtas malūno automatizavimas

Išplėstinė Apytikslė valdymo technologija yra taikomas automatinis apkrovos valdymas malūnėlis. Mikrokompiuteris rinkti ir analizės signalo valdymo procese, o valdymo dažnio keitiklis išveda, taip, kad šėrimo kiekis gali būti automatiškai valdomas. Visiškai uždarojo ciklo kontrolės gali kontroliuoti...

Informacija apie

Išplėstinė Apytikslė valdymo technologija yra taikomas automatinis apkrovos valdymas malūnėlis. Mikrokompiuteris rinkti ir analizės signalo valdymo procese, o valdymo dažnio keitiklis išveda, taip, kad šėrimo kiekis gali būti automatiškai valdomas. Visiškai uždarojo ciklo kontrolės tiksliai kontroliuoti apkrovos pagrindinės mašinos.

Įranga:

Dabartinis pagrindinis mašina automatiškai stabilizavosi, todėl malūnėlis efektyvumas žymiai pagerėjo. Netiesiogiai, visa produkcija bus patobulintas ir sumažinamas elektros energijos suvartojimas.

Sukimosi greitis, padavėjas yra koreguojamas automatiškai.

Kai perkrovos srovės ir nerimą kai tuščias apkrovų savigynai.

Sumažintos apkrovos svyravimus užtikrina didelio efektyvumo sumalimo, o mechaninis praradimo užtikrina ilgesnį darbinį gyvenimą.

Pažangi technologija: mikrokompiuteris, Apytikslė kontrolės ir žmogaus-kompiuterio sąsajos su skaitmeniniu ekranu yra taikomi.

Pilna apsauga: dvigubas Išlyginimas, minkštam ir kietam maistui; liečiant mygtuką, Anti-dulkių ir anti-šlapias. Laiko tarpas programinė įranga priešinasi apkrovos poveikio.

Per perjungimas Automatinis ir Rankinis valdymas, tiekimo greitis bus nuolat.

Jis plačiai taikomas automatinis maitinimo kontrolę, normalaus ir smulkių smulkintuvai, pašarų, maisto, medicinos, chemijos pramonės ir kt.


Tyrimo