Plautuvų

Puikus produktas: FDSP plautuvų FDSP plautuvų yra toks mažas ir vidutinio dydžio impulso srove dulkių rinktuvas. Pagrįstą struktūrą dizainas realizuoti efektyvus dulkių šalinimo ir mažas pasipriešinimas veikia. Priimti impulso pučia dulkių, suodžių valymo poveikis yra geresnis. Privalumas yra patikimas...

Informacija apie

Puikus produktas:FDSP plautuvų

FDSP plautuvų yra savotiškas mažoms ir vidutinio dydžio impulso srove dulkių rinktuvas. Pagrįstą struktūrą dizainas realizuoti efektyvus dulkių šalinimo ir mažas pasipriešinimas veikia. Adoptpulse pučia dulkių, suodžių valymo poveikis yra geriau. Privalumas yra patikima operacija, lengva priežiūra ir valdymas.

Šio tipo maišelį namas visada plačiai naudojamas cemento, Metalurgija, elektros energijos, chemijos ir kitų pramonės šakų dulkių dujų valymo ir medžiagų perdirbimo. FDSP maišelis dulkių gaudiklis yra sudaryti iš filtro kamerą būsto, švaraus oro kameros gaubto, filtro maišas ir filtro narve, Pulsas įpurškimo įtaisas, pelenų bunkerio, sraigtiniu konvejeriu ir išleidėjas, ir tt.


Struktūros sudėtis

FDSP serijos plautuvų sudaro viršutinėje skiltyje, viduryje lange, bunkeris langelį ir laiptai, platformos, rezervuarus, Pulsas vožtuvas, sraigtiniu konvejeriu, išleidimo vožtuvas, elektros valdymo spintoje, oro kompresorius, filtro maišelis, filtravimo narvai ir t.t.. Visos dalys yra pagamintos pagal nacionalinius standartus ir customerand #39; s reikalavimas.

1. pūtimo sistema: purškimo vamzdis, Pulsas vožtuvas, Venturi debitmačio, PLC valdiklio, pagal dulkių ir darbo aplinkos pobūdį pagrįstai koreguoti suodžių valymo ciklą ir impulso injekcijos metu.

2. pelenų bunkerio ir pelenų išmetimo dalis: variklis, reduktorius, varžtas konvejerio, kėlimo ir t.t..Veikimo principas:

Medienos dulkių siurblys turi turėti tris prietaisus, vamzdžių sistema, ventiliatorius sistemos, filtrų sistemos. Šios trys sistemos struktūrą ir funkcijas, įvairios sudėties skiriasi, bet pagrindinis principas yra tas pats. Jiems patinka žmonės su kaukėmis. Vamzdį prijunkite medienos apdirbimo mašinų ir filtravimo sistemą. Ir ventiliatorius kad vamzdyno neigiamas slėgis. Svarbiausias dalykas yra ventiliatorius, konfigūracijos ir filtro maišas charakteristikos.
Ventiliatoriaus konfigūravimas yra pagrįstas dėl gamybos įmonėje. Tai reikia kad profesionalus personalas apskaičiuoti konfigūracijos, kad oro kiekis kiekvienos mašinos filtro sąsajos pasiekti tą patį, veiksmingai valyti dulkes. Filtro maišelis turi būti parinkta atsižvelgiant kitoje aplinkoje, ir dulkių, gaminami iš įvairių medienos darbo parduotuvėje nėra tas pats.
Oro srautas yra perduodama į srauto vadovas dėžę maišinis filtras srauto greitis mažėja pagal programą, kad vadovas plokšteliniu ventiliatorius. Sunkesni pjuvenų dalelės pagal sunkio ateiti į pelenų dėžę ir lengvesni dulkių adsorp išorinis paviršius iš filtro maišelis su dujų srautą. Po maišinis filtras švarus dujų eiti į išmetamųjų dujų kamerą, tada yra emissioned į išorę.
Sistema yra įrengta automatinė pulsas, valymo prietaisas, kuris yra sudarytas iš impulso valdiklis, Pulsas vožtuvas, Greitoji jungtis, būgnu ir plieninis vamzdis. Pagal pjuvenų dalelių charakteristikos, impulso amplitudės ir dažnio, impulso galima nustatyti pulso kontrolės instrumentas. Nustačius impulso amplitudės ir dažnio, sistema automatiškai užbaigia valymo filtro maišas, siekiant padidinti filtravimo efektyvumas ir pratęsti tarnavimo filtro maišas.Tyrimo