Biomasės džiovyklos

Apie trijų sluoksnių būgno džiovintuvas: trijų kanalų džiovintuvas yra naujai sukurtas savotiškas džiovintuvas su unikaliu principu, kartu iš principo Rotaciniai būgniniai džiovintuvai su kritimo kampą ir oro džiovintuvas. Jis keičia rotacinis būgnas, džiovinimo ir didelių gabaritų oro džiovintuvas, mažas dydis, didelis šilumos privalumus sunkiųjų...

Informacija apie

Apie trijų sluoksnių Būgninės džiovyklos:
Trijų kanalų džiovintuvasnaujai sukurtas savotiškas džiovintuvas su unikaliu principu, kartu iš principoRotaciniai būgniniai džiovintuvaisu kritimo kampą ir oro džiovintuvas. Jis keičia rotacinis būgnas, džiovinimo ir didelių gabaritų oro džiovintuvas, su didelio šilumos efektyvumo, mažo dydžio, lankstus temperatūros kontrolės, taip pat plačiai pritaikyti visų rūšių milteliai, blokas, lakštinės medžiagos, pvz., pjuvenos, rūdos smėlio, nedidelio svorio, plataus taikymo privalumai sunkiųjų mineraliniai milteliai, geležies rūdos ir t. t.


Konstrukcijos principas:
Trijų kanalų būgno technologija džiovintuvas atėjo iš Vokietijos anksčiausiai, jis yra sudarytas iš trijų koncentrinių apskritimų būgną, pjuvenų medžiagų srautus į vidinį būgną viename gale būgno, tada srautai pagal kopija plokštės viduryje būgno, tada grįžti į išorinio būgno, sausa medžiaga atvyksta iš kitos pusės būgno , kaip išgyvena tris kartus Rotaciniai būgniniai ilgio, tokiu būdu žymiai sumažinti įrangos kiekis.


Struktūra funkcijos:
1. įranga kreipiasi lėtai, su mažai trinčiai, saugūs ir patikimi, mažai priežiūros išlaidos; sprogi dalis yra nustatyta su sprogimui struktūra.
2. tiekimo greitis gali būti pakoreguota, paprasta operacija.
3. dideli gamybos pajėgumai, gali nepertraukiamai veikti; didelis elastingumas operacijos, tai leidžia produkciją produktai turi daug įvairių gamybos metu, bet neturės įtakos kokybės produktus;
4. aukšto lygio automatizavimo: įranga gali automatiškai užpildyti šėrimo ir iškrovimo procesas. Išmetamųjų dujų temperatūra priima pažangios kontrolės, prijungimas prie maitinimo įrenginio greitis, šėrimo kiekis yra automatinis valdymas, siekiant užtikrinti produktų sausumas, išmetamųjų dujų temperatūra nėra labai aukštas, sutaupyti energijos sąnaudas.
5. palyginti su tradiciniais vieno sluoksnio būgno džiovyklos, šilumos efektyvumo didinama iš 40 % - 50 %; matavimo šilumos laidumo koeficientas yra dvigubai didesnis vieno sluoksnio būgno džiovintuvas;
6. išorinis sluoksnis yra su izoliacijos danga, energijos taupymo efektas labai padidėja.
7. pjuvenų yra geras spalva po džiovinimo, ne Vytinti ar sudegusių reiškinys, visas džiovinimo procesas yra kartu su oro džiovinimo, gali padaryti esminių drėgmės iki 15 % po džiovinimo.

Techniniai parametrai:


Modelis
YLHG1YLHG2YLHG3YLHG4YLHG5
KūnoViduje diameter(mm)17002450265028503700
Length(mm)800080009100900010000
Sukamasis speed(r/min)Lengvai keičiama procesas
Capacity(t/h)12345
Įleidimo temperaturel(°C)andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500
ŽaliavaMedžio pjuvenų
Moisyure(%)45
Lizdo temperatuer(°C)8080808080
Powder(kW)2.2*23*24*24*45.5*4
Tyrimo