Lovelis

Akių turime Vokietija tipo akių lovelis, prancūzų tipo lovelis, o -tipo lovelis lovelis. Be to, mes galime pritaikyti įvairių rūšių lovelis, kopėčios lovelis ir taip kabelio lovelis priklauso nuo klientų pageidavimą. Atviros struktūros lovelis leidžia...

Informacija apie

Lovelis

Mes turime Vokietija tipo akių lovelis, prancūzų tipo lovelis, o -tipo lovelis. Be to, mes galime pritaikyti įvairių rūšių lovelis, kopėčios lovelis ir taip kabelio lovelis priklauso nuo klientų pageidavimą.

Atviros struktūros lovelis leidžia maksimalų vėdinimo ir šilumos išsklaidymo kabelio, kaip sumontuoti oro. Šiluma bus ne susirenka draugėn, todėl ji gali sutaupyti energijos ir optimizuoti, kabelinė. Atviros struktūros gali taip pat vengti rinkti nuo vandens, dulkių ir nuolaužų, siekiant užkirsti kelią bakterijų veisimui lengvai. Jis yra švaresnis ir gali sumažinti gaisro ar kitokių pavojų.

Visos specialios dalys, įskaitant posūkių, trys būdai, keturi-būdai, sąramos ir tt, bus tvarkoma tiesiai dėklas vietoje ir nereikia būti baigtas gamykloje. Ji gali sutaupyti laiko ir brangus tinkinti išlaidų ir baigti projekto anksčiau.

Lovelis yra plačiai taikomas skirtingose pramonės šakose, įskaitant naftos, chemijos, plieno, maisto ir gėrimų, bankininkystė, transporto, biuro, kambarys su kompiuteriu bei kita. Ji vis labiau naudojasi klientų naudai vidaus, tiek užsienyje.

Paviršiui apdoroti: electrogalvanizing, electro cinkuoti, cinko ir nikelio, dacromet, HDG (karštai cinkavimo), Pasyvavimas, elektrocheminis poliravimas.


Lovio tiesiai lovelis

Specifikacijos: Specifikacijos gali būti pritaikyti priklauso nuo projekto.

Gamybos procesas: kompiuterinio dizaino, mechaninės ir klijuotos plokštės gamyba;

Karštai cinkavimo paviršiaus apdorojimo.


Įranga:

Jis yra lankstus surinkimas, greitas montavimas, lengva priežiūra, ir yra plačiai naudojamas elektrinis valdymo paskirstymo kabelį ir vielos, kuriuo vidaus, lauko, kabelio tranšėjos, tunelių ir kitų.


Tyrimo