Anglinio plieno oro

Mūsų įmonės oro yra 10 elementų, t. y. tiltai – įrodymas, lazdas-įrodymas, slėgis – atsparus, temperatūrai atsparus, Dozavimas, dulkių, skalbimo ir antriniai elementai gali būti šimtai, su įvairių variantų medžiagos pvz., plieno, anglinio plieno ir nerūdijančio plieno. Mes galime profesionaliai...

Informacija apie

Mūsų įmonės oro yra 10 elementų, t. y. tiltai – įrodymas, lazdas-įrodymas, slėgis – atsparus, temperatūrai atsparus, Dozavimas, dulkių, skalbimo ir antriniai elementai gali būti šimtai, su įvairių variantų medžiagos pvz., plieno, anglinio plieno ir nerūdijančio plieno. Mes galime profesionaliai pritaikyta projektavimui ir tikslius visų rūšių nestandartinių išsamių techninių reikalavimų produktų specifikacijų įvairių plieno medžiagas pagal įvairių pramonės, žaliavų, ir darbo sąlygos ir proceso.


Gaminių panaudojimas:

Daugiausia naudojami šėrimo ir išmesti iš kietųjų granulių, miltelių, itin pulverizuotu miltelių per oro srauto perdavimo, nusiurbimo įrenginiams sistemą ir kitas procesas reikalauja, tuo tarpu būtų galima suprasti vėjas užrakintas, oro užrakintas funkcija užtikrinti stabilios būklės, teigiamas ir neigiamas slėgis airpiping, jis yra plačiai naudojamas chemijos, grūdų ir aliejaus, maisto produktų, pašarų, galia, metalurgijos, kalnakasybos, farmacijos, statybinių medžiagų, tabako , medienos, liejyklų pramonė, tekstilė, džiovinimo ir nusiurbimo įrenginiams pramonės šakų.


Tyrimo