Kinija populiariausių atsarginių dalių granulių mašina miršta / granulių gamyklos žiedas miršta

Žiedas mirti yra svarbiausia žiedas Die granulių gamyklos plataus masto granulių gamykloje į gyvūninius pašarus, medienos granulės, naminių paukščių pašarų, gyvulių pašarų, vandens, pašarų, biomasės granulių ir kitos granulės. Žiedas mirti kokybė vaidina svarbų vaidmenį priimant aukštos kokybės granulių ir aukštos gamybos, taip pat galite išsaugoti daug granulių gamintojų remonto savikaina. LiangYou yra patikimas žiedas mirti gamintojas, kuris gali suteikti jums aukščiausios kokybės žiedinio miršta. Mes galime individualų dizainą, įvairių prekės ženklo granulių gamykloje, kaip antai: MUT, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz atauga, Yemmak ir pan. Mes taip pat galime padaryti pagal klientų piešinį.

Informacija apie

Trumpas įvadas žiedas Die
Žiedas mirti yra svarbiausia žiedas Die granulių gamyklos plataus masto granulių gamykloje į gyvūninius pašarus, medienos granulės, naminių paukščių pašarų, gyvulių pašarų, vandens, pašarų, biomasės granulių ir kitos granulės.
Žiedas mirti kokybė vaidina svarbų vaidmenį priimant aukštos kokybės granulių ir aukštos gamybos, taip pat galite išsaugoti daug granulių gamintojų remonto savikaina.
LiangYou yra patikimas žiedas mirti gamintojas, kuris gali suteikti jums aukščiausios kokybės žiedinio miršta. Mes galime individualų dizainą, įvairių prekės ženklo granulių gamykloje, kaip antai: MUT, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz atauga, Yemmak ir pan. Mes taip pat galime padaryti pagal customersand Nr. 39; piešimo.Pagrindiniai bruožai

1 skylė sklandžiai, ilgas darbo laikas ir didelės išėjimo galios
2, konkurencingą kainą
3, greitas pristatymas
4, apie 20years gamybos patirtį
5 kokybės kontrolė: ISO9001: 2000
6, Skylės skersmuo: pašarų dydis 2-12mm; Medienos granulių dydis 6-12mm ar kitų dydžių pritaikyti
7, atsparumas dėvėjimuisi, atsparumo, atsparumas karščiui atsparus nuovargiui, atsparumas smūgiams.

Žiedas mirti granulių malūno veikimo principas
Pagrindinė struktūra pelletizing kolegijos daugiausia susideda iš šių dalių: die, voleliai, grandiklis ir pjovimo peiliai.
Kai mašina pradėjo, elektros variklis bus vairuoti žiedas mirti pasukti. Ir ritinių bus taip pat sukasi apie savo ašį, dėl trinties tarp pati ir mirti. Svorio ir išcentrinės jėgos, generuoja sukasi žiedas Die, medžiaga bus stipriai pritvirtintas prie vidinio paviršiaus žiedas Die. Šėrimo grandyklės užtikrins, kad medžiagą būtų galima nuolat ir tolygiai stumti į priekį palei die būti pasirengusi už granuliavimą.
Tada medžiagos išspaudžiamas iš ritinio ir mirti, ir palaipsniui didinant spaudimą, medžiagos tankis taip pat tampa didesnis. Tokiu būdu išaugs medžiagos temperatūra, kuri minkština lignino jame ir bus lengviau būti formos. Šiuo metu, medžiaga yra suspaustas į mirti skyles ir formos į mažas cilindro formos juostelės, kurių skersmuo nuo 2 iki 12 mm (priklausomai nuo dydžio skyles).Mirti medžiagos
1. lydinio miršta
Tai pašarų procesorių pasirinkimas dėl savo geros trinčiai ir atsparumo dūžiams.
2. anglinio plieno mirti
Jie turi aukščiausios atsparumo, todėl jiems tinka perdirbimo operacijoms, susijusioms su korozinių chemikalų.
3. nerūdijančio plieno miršta
Jie turi geriausius atsparumas dilimui ir lūžimo, taip pat atsparumas korozijai geras.


Procesą žiedas Die
1, precizinis apdirbimas
CNC apdirbimo centras: užtikrinti didelis matmenų tikslumas, geometrinis tolerancijos ir paviršiaus šiurkštumas.
2, skylės apdirbimo
Mūsų companyand #39; s mirti yra pagamintas tarptautiniu pažangių vokiečių ginklų gręžimo, įrankiai bei programinės įrangos skylės gręžimo. Kurių ensuresprocessconditionsasdrillingrequired, thereforehigh pelletingoutput, qualityanddebuggingconvenience
3, vakuuminis grūdinimas
Amerikos vakuuminė krosnis: didelio vakuumo laipsnį, ne oksidacijos reakcija žiedo mirti paviršiaus, užtikrinant originalus lygumo mirti angos vidinio paviršiaus, turi ilgą tarnavimo laiką ir aukštą kokybę. Didelis aušinimo greitis užtikrina tolygesnį paskirstymą karbido utwardzalno ir vienodumo žiedas mirti.


Santykis tarp mirti skylę struktūra ir Dražė

1, tiesios angos ir išleidimo laiptinis skylė
Jis tinka, kombinuotųjų pašarų perdirbimo
2, išorės kūginę skylę
Labai tinka perdirbti, daug ląstelienos pašarai kaip riebalai pelai
3 d., vidaus kūginę skylę ir suspaudimo tipas laiptinis skylė
Tai taikoma proceso žolių milteliai pašarai sudaro šviesos dalis

Turėtume stengtis vengti sustiprino išleidimo anga (slėgio sumažinimo ventiliacijos)
Nes discharing nėra lengva skyles žiedas mirti krašto eilėmis, ten skirta slėgio sumažinimo vent.
Mes turime išlaikyti ir patikrinti nuosėdų milland #39; s atsarginės dalys: žiedas miršta, ritinio surinkimą, volelis lukšto, pavaros velenas, varžtai, guoliai, movos ir kt. Nes jie užima apie 8 % kaina kasmet mašina (pagrindinis, pvz., medienos smulkintuvas, plaktukinis ir granulių gamyklos.)Tyrimo