Namuose > Kliento klausimą

DUK

1. Jei jūs einate pirkti geros kokybės medienos granulių mašinų Kinijoje.

Šiais laikais daugelis užsienio importuotojai galėtų supainioti su šimtais ir tūkstančiais kinų medienos granulių technikos tiekėjai iš B2B šaltinių ar "Google". Geografiniu požiūriu, geriausias medienos granulių mašina tiekėjų koncentrato dalis Pietryčių Kinijos, nuo šio geografija sudaro:

1. aukščiausio lygio plėtros ekonomikos Kinijoje, t. y. turtingiausių vietą Kinijoje.

2. turintys aukščiausio lygio gamybos,

3. milžiniškų investicijų, mokslinių tyrimų ir tvarios plėtros,

4. labiausiai talentą ekspertai ir profesijos darbuotojams, geriausia stakles.

Tad dalis Pietryčių Kinijoje rasti kvalifikuotų medienos granulių mašina tiekėjas.

2. kaip pasirinkti kvalifikuota medienos granulių mašina tiekėją Kinija Pietryčių dalyje.

Patarimai:

1. kai tiekėjų aparatūros pasiekia vienodą, labiausiai panaši dalis yra programinę įrangą įsk. valdymo, kredito, kultūros vertę. Patikrinti tiekėjo programinės įrangos iki verslo.

2. Matykite ir Tikėkite, stenkitės su nežinomais, sukčiavimo atveju prekiautojas. Jei galite, Aplankykite tiekėjas.

3. gera kompanija visada samdo geriausia pardavimo vadovas, geras pardavimų vadybininkas – visiškai ryšys, visiškai suprasti, visiškai pritariu, ir visada suteikti geras sprendimus kliento problemoms spręsti gali pareikalauti.

3、BASIC TAISYKLIŲ, SKIRTŲ TEISINGAI MIRŠTA

Įsitikinkite, kad teisingai pakoreguojamas volai: volelio mirti atstumas turi būti o.2mm - 0,3 mm. Blogai ritinio parametrą gali sukelti volai ir mirti. Tai gali sukelti"virtimo"apie mirti skylė-deformacijos ir dalinis nepraeinamumas, skyles.

Naujas mirti reikia arunning laikotarpio. Pradėti naują mirti palaipsniui, bent pirmąjį 20-40 minučių, kad jie sušilti lėtai. Jei problemų metu pradžios iki, veikti die 20-40 min, sėlenų mišinys, aliejus (2 %). Kai baigiama gamyba, tik sustabdyti die po veikia jo avižų ar kukurūzų.

Kai keičiasi miršta, kruopščiai tikrina sąlygą Die svetainės paviršiaus ir tvirtinimo sistema (t. y. apykaklės, pakaba ar dėvėti žiedas). N.B.: jei die nepavyko tinkamai išspręsti ją gali nutraukti.

Mirti užspaudimo žiedas turėtų būti tikrinami kiekvieną kartą, kai naujas die montuojamas ant mašinos, ypač miršta su didelių flanšai. Patirtis rodo, kad dauguma skaldytų miršta dėl susidėvėjęs arba su defektais, apkabos. Dies veikia su trūkumais prispaudimo žiedo sukurti stiprios vibracijos, skaldytų miršta ir sumažintą mirti gyvavimo laikotarpiu.