Uždarieji su grioveliais volelis lukšto

FDSP galima gaminti roliku įvairaus dydžio ir išvaizdos pagal jūsų reikalavimus arba brėžinius ar pavyzdžius. Volelis lukšto, žinomas kaip volelis, yra viena iš pagrindinių dalių granulių gamykloje. Granulių gamyklos ritinio shell gali būti naudojamas apdoroti įvairių biokuro granulės, gyvūnų pašarų ir...

Informacija apie

FDSP galiGaminame rolikuįvairaus dydžio ir išvaizdos pagal jūsų reikalavimus arba brėžinius ar pavyzdžius. Volelis lukšto, žinomas kaip volelis, yra viena iš įpagrindinė granulių gamyklos dalys. Granulių gamyklos ritinio shell gali būti naudojamas apdoroti įvairių biokuro granulių, gyvulių pašarui ir kitoms nuosėdoms.Uždarieji gofruotas ritininis shelldescription:

Granulių gamyklos ritinio apvalkalaspagamintas iš nenusitrinančios legiruotojo plieno su carburization karštyje, net kietumas ir ilgą tarnavimo laiką.

Granulių gamyklos mašinos ritinio apvalkalasskirstoma į dantis per tipo, dantis ne per rūšį ir tipą. Sukti dalys pvz., vidinį ekscentrinis velenas yra aiški, dydį, lengvinant vietos koregavimo klientų tarp ritinio iržiedas mirtipagal gamybos reikalavimus.

Volelis lukštotaip pat būdingas paprastas montavimas ir keitimas.Pastaba:

  1. Pasirinkite teisingai reikia mirti skylę suspaudimo laipsnis

  2. Tinkamai reguliuoti darbo apmokėjimo žiedas mirti ir voleliu, nuo 0,1 iki 0,3 tinka. (po to, kai nauji granulių gamyklos yra çjungtas, volelis, varoma žiedas mirti, patekti į prerunning, bet ne sukasi netvarkingai.)

  3. Naujas žiedas mirti turėtų atitikti naują ritininiai naudoti. Volelis su žiedo mirti turi būti palaidi priekyje ir stora atgal. Kai voleliu darbdavių aštrių kampų, turėtų būti laiku naudojama rankomis malūnėlis bukas antbriaunio dalis taip, kad turi gerą ryšį ritinio ir žiedas mirti.

  4. Dedami į žaliavą priešgranulių gamyklos mašinos, precleaning ir magnetinių atskyrimo gydymas yra būtinas siekiant sumažinti geležies priemaišoms patekti į mirti skylę. Reguliariai tikrinti mirti skylę taip pat labai svarbu pamatyti, ar mirti yra užblokuotas ir todėl valyti užblokuotų mirti skylę.

  5. Jei žiedas mirti pagrindinius medžiagų kūgio angos deformacijai, sukelia skylę mažėja, jis turi būti pataisyta. Atliekant remonto, Atkreipkite dėmesį į tai, kad žiedas mirti vidinio paviršiaus mažiausias aukštis turi būti 2mm didesnis už overtravel "Groove" apačioje. Be to, reguliavimas turi ekscentrinis velenas leidžia papildomai, kitaip turėtų būti pašalinamas žiedas mirti.


Tyrimo