Nuolatinis grūdų džiovintuvas

Nuolatinis grūdų džiovintuvas Įvadas: viso nuolatinio džiovinimo teorija yra taikomas nuolatinis grūdų džiovintuvas. Grūdų srautas į bokšto per feeder ant džiovinimo mašina, ir tada srautas į grūdų stulpelio lėtai veikiant sunkio jėgai. Grūdai pirmiausia džiovino karšto oro ventiliatorius, tada aušinamas...

Informacija apie

Nuolatinis grūdų džiovintuvasĮvadas:

Visiškai nuolatinio džiovinimo teorija yra taikomas nuolatinis grūdų džiovintuvas. Grūdai srautas į bokšto per feeder viršūnėje,džiovinimo mašina, ir tada srautas į grūdų stulpelio lėtai veikiant sunkio jėgai. Grūdai pirmiausia džiovino karšto oro ventiliatorius, tada aušinamas šalto oro pūstuvas žemiau mašina, ir pagaliau šalinamos per džiovintuvo apačioje.


Nuolatinis grūdų džiovintuvas characteristics:

1. didelis produkcijos, didelio efektyvumo, mažas energijos suvartojimas, dirbant nepertraukiamai veikti 24 valandas, kurios tinka didelės talpos džiovinimo, džiovinimo reikalavimus didelė grūdų perdirbimo augalų, ūkis, tepalas augalų ir sandėlio apyvartos centras ir kt.

2. skiltyje grūdų džiovinimo mašina montuojami su aukštos anglinio plieno vielos tinklo, cinkuoto perforuoti plokštelės ir purškiama geležies kampas, kuris pasiekiamas geriausias džiovinimo poveikis ir ilginant darbingą gyvenimą.

3.Variable-greičio išleidimo ritinio taikomas apačioje, džiovintuvas, kuris kontroliuoja grūdų srauto greitis grūdų skiltyje. Iškrovimo greitis, temperatūra ir drėgmė yra realiuoju laiku kontroliuoja iškrovos voleliu. Galu kraštutiniu atveju, panaikinti dizainą galima veiksmingiau užkirsti kelią medžiagų prispausti. Perkrovimo mašina intensyviai maišyti grūdai, kuris užtikrina medžiagų yra daugiau tolygiai kaitinama.


Grūdų džiovinimo mašina privalumai:

1. žemos temperatūros:

Pagal įvairių rūšių grūdai, Klientai gali koreguoti džiovinimo temperatūra. Žemų temperatūrų technologijos apsaugo grūdų nuo sugadinimo.

2. didelis oro srautas:

Super didelis traukos ventiliatorius yra taikomas. Žemas triukšmo ir kovos perkrova išcentriniai ventiliatorius nuolat veikia be vibracijos. Lėtai pradžios modelis užtikrina tolygiai pūtimo ir ilgas darbo laikas.

3. mažos investicijos:

Įvairių šilumos šaltinių yra taikomi kaip garų, gamtinių dujų, mazuto ar ryžių lukštų ir pan., kurio temperatūra kontroliuoti siekiant užtikrinti grūdų kokybę. Be to, didelio naudojimo šilumos sumažina džiovinimo išlaidas. Nuolatinė apdorojimo technologija užtikrina didelė talpa ir aukštas naudingumo koeficientas, o tai sumažina energijos sąnaudas.

4. ilgas darbo laikas:

Nuolatinis grūdų džiovintuvas yra skirtas lauko stilius be statybos seminaras. Cinkuotos skardos tepamas oro neto ir pagrindinės dalys. Visa mašina turi gerą išvaizdą ir sandarinimo, taip pat ilgas darbo laikas ir galėtų veikti visą dieną lauke bet kokiomis sąlygomis.

5. lengva operacija:

PLC jutiklinio ekrano valdymo sistema gali Rodyti ir kontroliuoti veiklos parametrų įrangą, degiklio degimo parametras ir džiovinimo parametras grūdų ir pan. Kompiuterine valdymo sistema yra paprasta ir humanizuotas kuris turi funkcijų, pavyzdžiui, nerimą, nuotolinis valdymas, auto diagnostika, problemų šalinimas ir pan.

6. mažai priežiūros išlaidos:

Medžiagos ir atsarginės dalys taikomos ir džiovintuvas yra patvarios, su žema gedimų lygį. Lengvai atsisveikinimo varžtas turi būti veikiamas džiovintuvas apvalkalo ryšį, kuris yra tvirtas ir patvarus. Visos elektros sistemos ir komponentai atitinka NEMA standartas.


Tyrimo