Counterflow aušintuvas

Kovos su srauto aušintuvas principas: priešpriešinio srauto aušintuvas principas yra priimtas atvėsti granulių su aukštos temperatūros ir drėgmės. Karšto oro paliečia Karšta granulės ir vėsaus oro paliečia kietas granulės, kad būtų išvengta nuosėdų paviršiaus įtrūkimai sukelia staigus aušinimas gaminamas tiesiogiai liečia tarp...

Informacija apie

Priešpriešinio srauto aušintuvas principas:

Priešpriešinio srauto aušintuvas principo priėmė atvėsti granulių su aukštos temperatūros ir drėgmės. Karšto oro paliečia Karšta granulės ir vėsaus oro paliečia kietas granulės, kad būtų išvengta nuosėdų paviršiaus įtrūkimai sukelia staigus aušinimas gaminamas tiesiogiai liečia vėsaus oro ir karšta granulės. Be to, oro naudojama šėrimo ir vietos oro angos didesnis, todėl jis gali gauti geriau vėsinimo poveikį.

Po pelletizing procesas, pašarų granulių temperatūra yra maždaug 60-80 laipsnių, o medienos granulių drėgnumas yra apie 15 %, todėl mums reikia naudoti aušintuvas sumažinti maždaug 3-4 % drėgmės, tokių tai medienos granulių yra lengva laikyti. Į šį procesą, mes renkamėsFDSP SKLN serijos priešpriešinės srovės aušintuvas.


Savybėskovos su srauto aušintuvas

1. atvėsintas granulės temperatūra neviršija kambario temperatūroje 3-5° C.

2. biudžeto įvykdymo patvirtinimo struktūra skaidrės vartai veikia stabiliai ir sklandžiai.

3. unikalus skaidrių išskyros durų konstrukcijos.

4. tinkamas aušinimo granulės medžiagų įvairovė.

5. mažas elektros energijos sunaudojimas, lengvai operacija.Privalumaikovos su srauto aušintuvas

1. ji gali išvengti sugėrimą krekingo granulių paviršiaus. Ji taip pat išvengti pagrindinių drėgmės ir šilumos yra sunku platinti ir granulės yra trapi aušinimo laikas ir kitų trūkumus, kurie atsiranda dažniausiai dėl vertikalios aušintuvo.

2. įrenginys turi didelės talpos, geras aušinimo efekto, aukšto lygio automatizavimo, mažai triukšmo, lengva priežiūra funkcija.


Modelis

SKLN1.5

SKLN2.5

SKLN4

SKLN6

SKLN8

Volume(m³)

1.5

2.5

4

6

8

Capacity(t/h)

3

6

10

15

20

Coolingtime(min)

NotLessthan10-15Mins

TemperatureafterCooling

Nothigherthanambienttemperature + 3-5° C

Aspiration(m³/min.t)

34

Power(kW)

0.75

1.1

1.5

1.5

1.5

PowerofAirlock(kw)

0.55

0.75

1.1

1.1

1.5

Tyrimo