Individualų ratukai MUT, Buhler granulių gamyklos

Produkto savybės: 1. medžiaga: legiruotojo plieno, Spyruoklinis plienas, guolių plieno 2. Specialus šiluminis apdorojimas užtikrina geriau dėvėti priešintis ir pelletizing efektyvumą. 3. ilgas darbo laikas 4. "Groove" ir išvaizda: pagal užsakovų reikalavimus. Paprastai: uždaryti tralo maišo su grioveliais volelis lukšto...

Informacija apie

Produkto savybės:

1. medžiaga: legiruotojo plieno, Spyruoklinis plienas, guolių plieno

2. Specialus šiluminis apdorojimas užtikrina geriau dėvėti priešintis ir pelletizing efektyvumą.

3. ilgas darbo laikas

4. griovelis ir išvaizda: pagal užsakovų reikalavimus. Paprastai: uždaryti tralo maišo su grioveliais, ritinio lukštais, porėtos volelis lukšto, būgno duobučių "Groove" ritinio, atviro tipo grioveliais būgno volas apvalkalo, Novirzošs su grioveliais volelis lukšto ir pan.


Mūsų žiedas miršta ir roliku yra gerai parduodama visame pasaulyje, mes taip pat galime padaryti visų rūšių granulių gamyklos ritinio kriauklių pagal customersand Nr. 39; piešimo. Mes kiekviena dalis jums reikia, kad jūsų įranga veiktų sklandžiai.

AboutFDSP

Mes gaminame pašarų gamyklos skirtingos, biomasės perdirbimo visą projektą, sudėtinės trąšos perdirbti. Mes taip pat teikiame šlifavimo ir malimas į miltelius; dozavimo ir maišymo; Dražė; ekstruzijos ir plėsti; aušinimo, byrėti ir sijojimo; stabilizuoti, džiovinimo, dengimo ir pakavimo; kompaktiškas pašarų malūnas, valymo, magnetai; perteikimą, universali įranga ir atsarginės dalys, pavyzdžiui, miršta, volai, roliku ir t. t.

Tyrimo