Pamirkyta rotacijos tipo lygio indikatorius

Prijunkite savo ruožtu tipo lygio indikatorius (trukdo lygio indikatorius) yra plačiai taikomi šiuolaikinės pramonės ir sandėliavimo, kurių tikslas – stebėti ir kontroliuoti milteliai ir granulės medžiagų talpyklos. Palyginti su pasenusiais produktais, šio lygio indikatorius pažangias technologijas, pagrįstą...

Informacija apie

Prijunkite savo ruožtu tipo lygio indikatorius (trukdo lygio indikatorius) yra plačiai taikomi šiuolaikinės pramonės ir sandėliavimo, kurių tikslas – stebėti ir kontroliuoti milteliai ir granulės medžiagų talpyklos. Palyginti su pasenusiais produktais, šio lygio indikatorius pasistūmėjo technologiją, pagrįstą statybos, patikimas veikimas, lengva priežiūra ir didelių sąnaudų efektyvumą ir pan.

Įranga:

1. pakeičia tradicinės žūklės priemonės, vairavimo sistemos.

2. ilginant darbingą gyvenimą. GDLWDZ serijos prijungti savo ruožtu tipo lygio zondas turi 18 mėnesių garantija, o tradicinių trukdantys lygio zondas yra 12 mėnesių.

3. taikytina medžiagų lygio nustatymo mentalą, granulių ir gerai bloko.

4. reikšmingumo lygis gali būti rodomas tam tikruose taškuose.

5. paieškos

6. galima ne tik parodyti medžiagos lygio, bet taip pat valdyti prietaisą.

7. ne tik aplinkos apribojimų, antidempingo trukdymo puikiems ir patikima reakcija.

Plačiai taikomas akcijų dėžes, miltelių, granulių, smulkių blokas medžiagų arba kitų medžiagų, grūdų, pašarų ir maisto pramonėje ir pan.


Tyrimo