Džiovykla su trijų ritinių

Džiovintuvas su trijų ritinių charakteristikos: džiovyklos sudaro trys volai, vidinė ritinio, viduryje ritinio ir išorinės ritininės užuolaidos. Kiekvieno ritinio yra pradinis vadovas specialios formos. Besisukančių volų jėga ir siurbimo jėga nuo karšto vėjo, medžiagos tekėjimą išilgai biržos vadovas į ritinių ir...

Informacija apie

Džiovintuvas su trijų ritinių charakteristikos:

Džiovyklos sudaro trys volai, vidinė ritinio, viduryje ritinio ir išorinės ritininės užuolaidos. Kiekvieno ritinio yra pradinis vadovas specialios formos. Pagal rotacijos jėga volai ir siurbimo jėga nuo karšto vėjo, medžiagų srauto palei biržos vadovas į ritinių ir gauti visą šilumos mainai trijų ritinių. Karšto vėjo temperatūra yra automatinis kontroliuojamas, siekiant įsitikinti, kad drėgmės kuriame yra vienoda visą laiką. Tikroji Dabartinis džiovinimo daro karšto vėjo aukštos temperatūros kontakto su drėgna medžiaga prie įėjimo. Šilumą sugeria vandens garavimo. Tada vanduo sumažina, kol temperatūra nukrenta, garantuojanti medžiagos temperatūra neviršija guolių asortimentą taip, kad užtikrintų kokybišką, sausos medžiagos.


★dried medžiagos yra geros kokybės. Džiovyklos sudaro trys volai, todėl visiškai šilumos mainai ir vienodą vandens kiekį.

★Fair Dabartinis džiovinimo tampa karštas vėjas aukštos temperatūros drėgnoms medžiagoms patekus prie įėjimo. Šilumą sugeria vandens garavimo. Medžiagos temperatūra neviršija guolių asortimentą taip, kad užtikrintų kokybišką, sausos medžiagos.

★Complete saugos priemonės: anti-liepsnos ir sprogimų įrenginio rinkinys komplektuojamas su džiovyklos. Nelaimingo atsitikimo liepsnos reiškinys gali būti pašalintas be sustabdyti mašiną.

★Low kaina: dabar technologijos aukštos temperatūros greitam džiovinimui ir karšto oro cirkuliacija, kad džiovinimo efektyvumas didesnis nei normalus džiovintuvų 30 ~ 40 %. Todėl džiovinimo savikaina buvo labai sumažintas.

★Multi-funkcinės: be alkoholio nuosėdų, kitas medžiagas, dribsnių, granulių ir Skaidulinis formos gali būti džiovinti, kaip ir lapai, daržovės, vaistažoles, sudėtinės trąšos, pjuvenų, kukurūzų gemalų, ir sulčių krantinės ir pan.


Tyrimo