Pašarų pramonės Šilo

Modernus gyvūnų pašarų malūnas paprastai turi didžiulį perdirbimo pajėgumai urmu grūdų ypač kukurūzų/kukurūzai, sojos. Tai bus sunkaus darbo veiklos medžiagoje urmu tonomis žmogaus jėga, todėl giliai trokšta auto urmu grūdų apdorojimo sistemoje ir pašarų malūnas, kuris yra sandėliavimui didmenomis silosinė sistema...

Informacija apie

Modernus gyvūnų pašarų malūnas paprastai turi didžiulį perdirbimo pajėgumai urmu grūdų ypač kukurūzų/kukurūzai, sojos. Tai bus sunkaus darbo veiklos medžiagoje urmu tonomis žmogaus jėga, todėl giliai trokšta auto urmu grūdų tvarkymo sistema pašarų gamykloje, kuri yra masinio saugojimo Šilo sistema pašarų malūnas, ir taip pat gali būti taikomi malūnas kukurūzų/kukurūzai arba kviečių, aliejaus spaudykla ir kitų pramonės.Mūsų birių dėžė gyvūnų pašarų malūnas paprastai komplektuojama su pašarų gamyklą ir buvo sukurti kartu.

Pašarų malūnas, gyvulių pašarų saugomas dažnai siauros betono silos iki 20 metrų aukščio. Silosinių užpildo generuoja daug dulkių. Apačioje silosinėje, Sraigtiniai transporteriai vykdyti gyvulių pašaro. Siekiant išvengti laukimo režimu veikia konvejeriai ar perpildymo bokštų, lygio matavimas yra būtinas.

Skirtingos talpos pašarų laikymo rezervuaras pagamintas iš FDSP: Galvanizuotas rėmas, galimybė pneumatinės apkrovos, peržiūros lange.


Kelių dimensijų tipus, skirtingus poreikius.

Lengvai pašarų lizdo.

Jokio strigimo.

Pašaras yra švieži.

Rezervuaras su centrinės centre arba decenter.

Kopėčios su saugos tvora.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Tyrimo