Visiškas Automatinis skysto pridedant sistemos

Visiškai automatinis svėrimas tipo skystis pridedant sistemos paprastai dirba su dozavimo sistema. Trumpas įvadas 1. skystų masto atskirai kontroliuoja jutiklinis ekranas. Originalas, Traidenis kompiuteris turi pasiūlyti nuo arba pridėti signalus arba tiesiogiai valdo. 2. valdymo sistema gali būti sumontuota...

Informacija apie

Visiškai automatinis svėrimas tipo skystis pridedant sistemos paprastai dirba su dozavimo sistema.

Trumpas įvadas

1. skystieji skalė atskirai kontroliuoja jutiklinis ekranas. Originalas, Traidenis kompiuteris turi pasiūlyti nuo arba pridėti signalus arba tiesiogiai valdo.

2. valdymo sistema gali būti sumontuota kontroliuojant patalpoje ar vietoje, kuris patogus darbui.

3. valdiklyje įvesti kai normalus formulės iš anksto iš jutiklinio ekrano ar tiesiogiai įvesties skystas formulę į kompiuterį.

4. veiklos veiksmus: nustatyti skystų mišinių ir partijos kiekis prieš svėrimą. Rūšiavimo kompiuterio pradžios siųsti signalą, ir tada Automatinis svėrimas ir pridėti vyksta. Po to, kontroliuoti kambario siųsti pradėti pridėti signalą ir tada purškimo skysčio maišyklė. Sistema bus sustabdytas, kai skystis yra atleidžiamas. Pagaliau, apdailos signalas siunčiamas Traidenis kompiuterio. Savo ruožtu bus perdirbama operacijas.

5. yra du valdymo būdai: Rankinis ir automatinis operacijas. Visi įrenginiai gali pradėti arba nustoti atskirai rankiniam valdymui. Vyniotuvo automatinio veikimo, skystis yra įtraukiamas į baką automatiškai kai skystis yra ne žemo lygio, ir pridedant bus stabdyti, jei skysčio yra aukšto lygio.

Jis plačiai taikomas svėrimo tipo skystį pridedant sistemos pašarų, maisto, vaistų pramonės ir kt.


Tyrimo