Pilną informaciją mikro dozavimo masto

Rūšiavimo skalės visiškas Automatinis microelement yra savotiška aukštųjų technologijų pažangių elektrotechniniams gaminiams, kurie yra skirta pramonės mikro medžiagų dozavimo sistema. Miltelių, granulių, gabaliukus ir birių medžiagų įvairių pramonės aplinkoje, tai gali padaryti šiuos darbus automatiškai ir...

Informacija apie

Rūšiavimo skalės visiškas Automatinis microelement yra savotiška aukštųjų technologijų pažangių elektrotechniniams gaminiams, kurie yra skirta pramonės mikro medžiagų dozavimo sistema. Miltelių, granulių, gabaliukus ir birių medžiagų įvairių pramonės aplinkoje, jis gali padaryti šiuos darbus automatiškai ir tiksliai: visiškai automatinis mikro medžiagų matavimo, pilnai Automatinis kiekybinių Traidenis ir visiškai Automatinis transporto kontrolės. Ji yra stabili ir tiksli, žymiai pagerina pramoninių mikro medžiagų rūšiavimo efektyvumą ir visiškai išvengiama galimų klaidų padaryta rankinio rūšiavimo ir išpilti.

Įvairių akcijų dėžes, apsivertimo bunkeris mastą ir transportavimo įrenginiai yra prieinami pagal užsakovų reikalavimus. Ir pagal dozavimo kiekį, vieną skalę, dvigubai svarstyklės ir multi skalės gali būti priskaičiuojamos patenkinti skirtingus poreikius.

Funkcijos ir savybės

1. pagal prie medžiagos formulę kompiuteryje, visiškai automatinis svėrimo, rūšiavimo ir transportavimo galima tiksliai.

2. Jei nesilaikoma iš rankinio rūšiavimo išvengiame kruopščiai. Tokiu būdu užtikrinamas produkto kokybę.

3. nukrypimas nuo bendrosios medžiagų dinaminio dozavimo turi būti ne daugiau kaip ±0.03 % talpos, kuri yra tarptautinės pažangiausias technologijas.

4. Traidenis greitis: Traidenis vienos medžiagos greitis gali pasiekti 30kg/28s, pagal kurią pakavimo antgalis yra 110mm ir medžiagos dalis yra 600 kg/m³, kuri yra tarptautinės pažangiausias technologijas.

5. trijų taškų pakabinimo sistema yra lengvas montavimas, išmontuoti ir priežiūra.

6. specialusis pagaminti dozavimo sraigtas prašoma specialių medžiagų, kad geras takumas ir blogai takumas medžiagos gali būti vežami efektyviai dozę reikia.

Visiškai automatinis microelement rūšiavimo skalės yra plačiai taikomas, pašarų, maisto, medicinos, chemijos pramonėje, suvokti visiškai automatinio rūšiavimo ir automatinio transportavimo mentalą ir granulių mikro medžiagos.


Tyrimo