Geros kokybės granulių mašina volelis lukšto

Volelis lukšto, žinomas kaip volelis, yra vienas iš pagrindinių darbo dalių granulių gamykloje ir yra taikomas perdirbimui įvairių rūšių biomasės kuro granulės, gyvūnų pašarų granulių ir kitoms nuosėdoms. Ji yra pagaminta iš nenusitrinančios legiruotojo plieno su carburization karštyje, kuriame net kietumas ir...

Informacija apie

Volelis lukšto, žinomas kaip volelis, yra vienas iš pagrindinių darbo dalių granulių gamykloje ir yra taikomas perdirbimui įvairių rūšių biomasės kuro granulės, gyvūnų pašarų granulių ir kitoms nuosėdoms. Ji pagaminta iš nenusitrinančios legiruotojo plieno su carburization karštyje, net kietumas ir ilgą tarnavimo laiką.

FDSP turi roliku įvairių formų, kaip antai:
uždarymo tralo maišo su grioveliais ritinio lukštais, porėtos volelis lukšto, būgno duobučių "Groove" ritinio, atviro tipo grioveliais būgno volas apvalkalo, Novirzošs su grioveliais volelis lukšto ir pan.

Kaip granulių forma jos forma?
Norite pagaminti granules granulių gamyklų, jums gali būti įdomu, kaip veikia granulių forma jos forma. FDSP bus jums pasakyti tiesą

1, pagrindinė teorija
Granulių gamyklos žiedas mirti, yra dvigubai roliku montuojamas ant ekscentriškas, įjunkite sukamąjį veleną, plėtojantis trinties. Tarpusavio spaudimą tarp žiedo mirti ir voleliu kevalus nugali pasipriešinimo, kai pašarai yra priverstas per mirti skyles dideliu greičiu, kad skrodimų gatavo granulių tapti stora sluoksnių pašarų mišinio. Mirti yra varomas varikliu ir volelis lukšto įjungti tik kaip pašarų tarp ritinius ir granulių presas miršta vystosi trinties.

2, roliku
Nes nėra trinties, todėl mes galime pamatyti roliku dirba labai atšiauriomis sąlygomis. Masyvi jėgos perduodamos nuo mirti per guolių konstrukcija remti velenu. Trintis sukelia nuovargio plyšių paviršiuje. Gaminant, nuovargio plyšių atsiranda tam gylis, tarnavimo kevalo bus ilgesnis atitinkamai.
Volelis lukšto gyvenimas yra tokia kritiška, skirta dažnai kintantiems voleliu kevalus bus taip pat žalą žiedas mirti. Tai ritinio apvalkalo medžiaga taip pat būti turiu atsižvelgti perkant Dražė įranga. "Chrome" plieno lydinių medžiagos yra patartina, nes jis turi gera nuosavybė nuovargis atsparumo, kuri atitiktų reikalavimą dėl atšiaurių eksploatuojamas.
Geras roliku ne tik iš geros medžiagos, tačiau taip pat atitiktų puikius jos miršta. Kiekvieno mirti ir ritinio Asamblėjos buvimo kartu kaip vienetas, išplečiant mirti ir ritinio gyvenimą ir leidžia patogiai laikyti ir konversijos.

Tyrimo