Grūdų pramonė Šilo grūdų sandėliavimo bunkeriai

Grūdų bunkeriai, taip pat pavadintas grūdų dėžės, grūdų sandėliavimo bunkeriai, yra didelis grūdų sandėliavimo konteineris. Kaip jos pavadinimas rodo, grūdų sandėliavimo bunkeriai naudojamas saugoti žemės ūkio produktai, buitinės technikos ar didelis klėtis projektams. Grūdų bunkeriai yra plačiai naudojamas saugoti kaip ryžiai, kukurūzai, kviečiai, sojos, grūdų...

Informacija apie

Grūdų bunkeriai, taip pat pavadintasgrūdų dėžės, grūdų sandėliavimo bunkeriai,yra didelis grūdų sandėliavimo konteineris. Kaip jos pavadinimas rodo, grūdų sandėliavimo bunkeriai naudojamas saugoti žemės ūkio produktai, buitinės technikos ar didelis klėtis projektams. Grūdų bunkeriai yra plačiai naudojama saugoti grūdus kaip ryžių, kukurūzų, kviečių, sojų, miežių, sorgo, saulėgrąžų sėklų, palmių branduolių, grikiai, soros, sėlenos, žirniai, pupelės, rapeseeds, runkelių sėklos, žemės riešutų, rugių sėklos, miltai, pašarai, mažosios grūdų ir ir kitų palaidų granulių pasėlių ir pan. Prieš caculating plieno bokšto tūris urmu grūdų, mums reikia žinoti grūdų tankis, tada mūsų inžinierius gali pasiūlyti tinkamą grūdų saugojimo sprendimas klientui.

Paprastai saugojimo plieno bunkeris, įskaitant tris dalis:bokšto stogas, Šilo kūno, bokšto apačioje.

Skirtingas dizainas, inžinierius pridės kitoje sistemoje, pvz., vėdinimo sistema, precleaning sistema, grūdų džiovinimo sistemos lygio monitorius, konvejerio sistemos, temperatūros matavimas ir t.t.. Kurioje suderinta įranga priklauso customerand #39; s realius poreikius ir vietos aplinką.


Mūsų plieno grūdų bunkeriai privalumai:

1.Geras hermetiškumą, nėra reikalo jaudintis dėl nesandarus ir sandėliavimo medžiagos.

2.Temperatūros kontrolės, DCS kontroliuoti, bet kokio tipo jutiklis, lygio indikatorius gali būti įdiegta viduje bokšto. Tai gali būti realizuojama realiu laiku stebėti kompiuterio.

3.Puikus stabilumas Lipp sistema.

4.Plieninis rezervuaras saugūs grūdai ilgiau.

5.Didesnės talpos į daug mažesnį plotą.

6.Plieninis rezervuaras išvengti drėgmės problemas tais atvejais, kai lietus.

7.Lengviau iškrauti.


Iš pradinės svetainės analizės sukurti pasirinktinį grūdų saugyklos plano iki galutinio užbaigimo projektą,FDSPgalime pateikti jums profesionalų sprendimą jūsų poreikius ir padidinti savo pelningumą.


Statybvietėje saugojimo bunkerisSertifikatai

Mes jau praėjo ISO9001: 2008 – 2014 m., CE sertifikatas 2013 metais ir SGS sertifikatą.

Nuoširdžiai sveikiname jūsų tyrimo ir aplankyti!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Tyrimo