Grūdų saugojimo rezervuaras pardavimas/plieno urmu Šilo

Įvadas, grūdų bunkeriai: 1. bunkeris apačioje plieninių Šilo serija yra specialiai sukurta vyresnysis inžinierių mūsų įmonėje, su aukštos kokybės gruntavimas valdyba. 2. piltuvo kampai gali būti 45° ir 60°, tarp kurių 60° kūgio formos apačioje yra paprastai naudojamas Išsaugoti didesnę granulių ir miltelių medžiagos didelės klampos.

Informacija apie

Įvadas, grūdų bunkeriai:

1. bunkeris apačioje plieninių Šilo serija yra specialiai sukurta vyresnysis inžinierių mūsų įmonėje, su aukštos kokybės gruntavimas valdyba.

2. piltuvo kampai gali būti 45° ir 60°, tarp kurių 60° kūgio formos apačioje yra paprastai naudojamas Išsaugoti didesnę granulių ir miltelių medžiagos didelės klampos.

3. visi silos preciziška nuo didelio stiprumo, 80 mm x 14 mm žemo profilio gofruoto plieno plokštės, paprastai galvanizuotas 275 g/m2.

4. gyvavimo ciklo bokštų gali ateiti iki 30-50 metų laiko. Sukurtos prekės atitinka nacionalinį standartą GB50322-2001. 5. piltuvo dugno plieninis rezervuaras teikti geriausios kokybės grūdų saugojimo parinktis prieinama. Erekcija populiariausių 250t, 500t ir 1, 000t rezervuaras yra nesudėtingas ir paprastai gali būti baigtas per maždaug 10 dienų per Šilo.


FDSP grūdų sandėliavimo bunkeriai privalumai
1. mes turime puikias komanda su daugiau nei 20 yearsand #39; patirtis silo statyboje.
2. kaip vieną iš didžiausių siloso gamybos įmonė, mes įdiegėme daugiau nei 20 grupių perdirbimo įrenginių ir gamybos pajėgumai siekia 1 milijoną tonų per metus.
3. FDSP suteikia raktų projektą nuo konsultacijos, projektavimo, civilinės darbo, gamybos, pardavimo paslaugas.
4. karštai cinkuotos plieninės plokštės naudojamos Šilo kūno, ir cinkuoto plieno naudojamas bokšto stogo lentomis, skylė temperatūros matavimas, šulinių ir laiptų turėklai gaubtu, siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką.


Grūdų sandėliavimo bunkeriai ypatumai
1. didelio tikslumo:
Mūsų surinkimo rezervuaras turi tarptautinio pažangios įrangos ir technologijos garantijos.
2. aukštas automatizavimo:
Mūsų surinkimo rezervuaras gali pasiekti aukšto automatizacija ir mechanizacija, didelio našumo, darbo jėgos taupymo.
3. platus laikymas:
Mūsų surinkimo rezervuaras turi platų saugojimo. Talpa vieno bokšto iki 15 000 tonų, visiškai funkcija, patenkinti įvairių klientų reikalavimą.
4. lengva priežiūra:
Mūsų surinkimo silos, standartas, keičiamos ir universal cinkuoto plieno lakštų ir patogūs priedai, techninės priežiūros, lengvai modernizuoti pajėgumus arba silo judėti.
5. mažiau investicijų:
20-30 % mažiau kaštų per plieno baras betoną silosuose, gerokai sutaupyti investicijų.


Prietaisai:

Grūdų saugojimo grūdų plieno Šilo sistema yra plačiai naudojamas paukščių ūkyje, ryžių malūnas, malūnas, sojų pupelių aliejaus gamykloje, gyvulių pašarų malūnas augalų, alaus darykla augalų ir t.t.; Plieno Šilo sistema yra naudojama saugoti grūdus (pvz., urmu kviečių, kukurūzų, ryžių, ryžių, sorgas, sojos ir kt.), gyvūnų pašarams, javų sėklos, plastiko granulės, medžio granulės ir tt...

Tyrimo