Aukštos & žemos įtampos valdymo skydas

Paslaugų sąlygos: 1. aplinkos temperatūra: + 40 ° c --5 ° c temperatūroje. 2 aukščio: ≤2000m 3. Atmopheric sąlyga: išvalyti orą. Ralative drėgmė yra ne daugiau kaip 50 %, aukščiausia temperatūra 40 ° c, o žemesnėje temperatūroje, pvz., 90 % + 20 ° c temperatūroje yra daugiau drėgmės. Kondensacijos gal pasikartoti registracijos...

Informacija apie

Eksploatavimo sąlygomis:

1. aplinkos temperatūra: + 40 ° c –-5 ° c temperatūroje.

2Altitude: ≤2000m

3. Atmopheric būklės: išvalyti orą. Ralative drėgmė yra ne daugiau kaip 50 %, aukščiausia temperatūra 40° c, o žemesnėje temperatūroje, pvz., 90 % + 20 ° c temperatūroje yra daugiau drėgmės. Kondensacijos gal pasikartoti registracijos kartais dėl temperatūros pokyčių.

4. įrenginio transportavimo ir sandėliavimo procesas yra tinkamas temperatūros diapazonas: nuo-25 ° c iki 55 ° c, per trumpą laiką (mažiau nei 24 val.) gali pasiekti 70 ° c, prietaisas negali būti nepataisomos žalos šių ekstremalių temperatūrų, bet turėtų turėti galimybę normaliai dirbti įprastomis sąlygomis.

5. Jeigu pirmiau nurodytos sąlygos nesilaikoma, jis turi būti consulated ir išspręsti vartotojo ir fabrikas.

6. kai į equipemnt yra naudojamas atviroje jūroje arba branduolinės elektrinės, techninis susitarimas turi būti atsistatydino.


Vartotojas turėtų pateikti šią informaciją:

1. bendrosios sistemos pagrindinės grandinės schema / pirminės grandinės paraiška paraiška / elektros instaliacijos schema ir componnets tipo

2. antrinių grandinių scheminė diagrama arba schema pajungimo schema

3. išsamios specifikacijos ir kiekvieno kabineto, ir užpildykite užsakymo specifikacija įrengtos elektros įrangos kiekis.

4. kombinacija ir kartu žiedas perjungimo, išdėstymą.

5. filmo Komutacinės aparatūros spintą stoties (pagal nutylėjimą yra MB2071)

6. Specialus reikalavimas ženklinami tiesioginiais.


Tyrimo