Aukštos kokybės granulių mašinų atsarginės dalys

Trumpas įvadas žiedas Die žiedas mirti yra svarbiausia žiedas Die granulių gamyklos plataus masto granulių gamykloje į gyvūninius pašarus, medienos granulės, naminių paukščių pašarų, gyvulių pašarų, vandens, pašarų, biomasės granulių ir kitos granulės. Žiedas mirti kokybė vaidina svarbų vaidmenį priimant aukštos kokybės...

Informacija apie

Trumpas įvadas žiedas Die

Žiedas mirti yra svarbiausia žiedas Die granulių gamyklos plataus masto granulių gamykloje į gyvūninius pašarus, medienos granulės, naminių paukščių pašarų, gyvulių pašarų, vandens, pašarų, biomasės granulių ir kitos granulės.

Žiedas mirti kokybė vaidina svarbų vaidmenį priimant aukštos kokybės granulių ir aukštos gamybos, taip pat galite išsaugoti daug granulių gamintojų remonto savikaina.

LiangYou yra patikimas žiedas mirti gamintojas, kuris gali suteikti jums aukščiausios kokybės žiedinio miršta. Mes galime individualų dizainą, įvairių prekės ženklo granulių gamykloje, kaip antai: MUT, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz atauga, Yemmak ir pan. Mes taip pat galime padaryti pagal customersand Nr. 39; piešimo.Privalumas:

  1. Specializuotos plieno kalvė procesas teikia aukštos kokybės plieno kalves.

  2. 15years įspūdžius, miršta iš išplėstinės specialios paskirties gundrill, užtikrinant, tiksli mirti skylės dydį.

  3. Specializuotos raktas termiškai apdorojant procesą atlieka pažangias termiškai įrangą, pavyzdžiui, vakuuminėje krosnyje.

  4. Profesionalus dizainas ir patekimo į rinką garantijų forma ir gylis mirti, skylės ir angos atvėrimo norma, kuri gali patenkinti skirtingus reikalavimus naminių paukščių ir gyvulių pašarų ir vandens kanalą. Tokiu būdu labai pagerinti kokybės ir didelio efektyvumo, Dražė.

  5. Puikiai pardavimų ir aptarnavimo po pardavimo paslaugos patenkinti reikalavimą vartotojo.
Gamybos procesas:

1. precizinis apdirbimas--CNC

mechaninio apdirbimo centras, CNC apdirbimo centras užtikrina didelis matmenų tikslumas, geometrinis tolerancijos ir paviršiaus šiurkštumas.

2. skylės apdirbimo--Vokietija ginklų gręžimo

Geros kokybės ginklų gręžimo įranga, įrankiai ir gręžimo skylę programinė įranga:

1. mirti skylę padėtyje didelis tikslumas, iki apskritimo per 15 sekundžių. Didelio tikslumo poziciją užtikrina tiek aukštas matmenų tikslumas ir vienodumo medžiagų ir mirti nešioti ir radialinis kryptimi ir periferinių kryptimi.

2. didelis greitis ir importuotų įrankiai ir aušinimo skysčio užtikrina proceso sąlygų gręžimo reikia. Dėka tokios sąlygos, perdirbtų mirti skylę funkcijos mažas šiurkštumas, Ra 0,8 ir minkštumą, kurios užtikrintų Dražė produkciją, kokybės ir derinimo patogumas.

3. gręžimo skylę programinės įrangos taikymas yra palankios padidinti poringumą žiedas Die ir optimizuoti savo kelią diafragma ir todėl Dražė produkcijos, kokybės ir garantuoja dėvėjimo laikas mirti.3. vakuumo grūdinimas

Amerikos vakuuminė krosnis: didelio vakuumo laipsnį, ne oksidacijos reakcija žiedo mirti paviršiaus, užtikrinant originalus lygumo mirti angos vidinio paviršiaus, turi ilgą tarnavimo laiką ir aukštą kokybę. Didelis aušinimo greitis užtikrina tolygesnį paskirstymą karbido utwardzalno ir vienodumo žiedas mirti.
Tyrimo