Horizontalus apyvartą džiovintuvas

Horizontalus apyvartą džiovinimo ypatumai: šilumos įtempimo reguliavimas kameros ir karšto oro perdirbimui taikomas prie horizontalaus judėjimo džiovintuvas, kurie taupo energiją ir sumažina išlaidas. Kontaktų sritis – vidinę kamerą su medžiagomis, yra pagaminti iš nerūdijančio plieno siekiant užtikrinti produkto kokybę...

Informacija apie

Horizontalus apyvartą dryermain savybės:

Šilumos įtempimo reguliavimas kameros ir karšto oro perdirbimui taikomas prie horizontalaus judėjimo džiovintuvas, kurie taupo energiją ir sumažina išlaidas. Kontaktų sritis – vidinę kamerą su medžiagomis, yra pagaminti iš nerūdijančio plieno siekiant užtikrinti produkto kokybę. Vairuotojo kelių diržai neleidžia granulės lūžio. Be to, juostos greitis gali būti reguliuojamas kontroliuoti džiovinimo trukmę. Karšto oro srovė gali būti reguliuojama pagal medžiagos savybių ir džiovinimo reikalavimus, siekiant užtikrinti geriausią kokybę. Savaiminio valymo sistema yra taikoma kameroje likę milteliai ir daleles nuvalyti apačioje.Horizontalios džiovyklos apyvartąplačiai taikomas gydyti aukšto lygio ekstruzijos granulių, pašarų ir vandens kanalą.

1. Tarptautinės pažangiausias technologijas: supasi akcijų paskirstymo įtaisas užtikrina vienodą paskirstymo, medžiagų ir drėgmės.

2. aukštos molekulinės polimero neto arba nerūdijantis plienas ekrano, perforuota plokštė yra taikomi priežastis nėra medžiagos nepriliptų ir švara.

3. unikalus oro ortakių sistema: apskritiems ortakiams gali keisti srauto kryptį pagal faktinį poreikį.

4. įleidimo ir išleidimo atitinkamai išdėstyti įvairių džiovinimo laikas, kuris gali lengvai reguliuoti temperatūrą ir drėgmę, oro plūgas ir kontroliuoti džiovinimo greitis. Tokiu būdu galima užtikrinti geros kokybės ir aukšto lygio sūrymo.

5. modulinės struktūros: ilgį ir kryptį galima sumontuoti laisvai patenkinti skirtingus poreikius. Akių juosta ir ekrano plokštės yra dviejų sluoksnių (trijų sluoksnių ir dar daugiau galima nustatyti), o 1.2, 1,8 – 2,4 m pločio gali būti pasirinktas. Standartinius komponentus galima prijungti pagal klientų produkcijos ir drėgnumą.

6. džiovintuvas ir aušintuvą galima sujungti ir trukmė gali būti koreguojama.

7. valymo drakonas turi susidoroti su milteliais ir dalelių.


Taikomos apimties

Džiovinimas (stabilizuoti ir aušinimo) granulių, gabalas ir juostelės formos medžiagos, pašarų ir maisto pramonėje. Gydant ir džiovinimo problemų karštojo vandens pašarų, normalus kulkos, pašarų ar maisto gali būti veiksmingai išspręsta. Galutinę granulių yra idealus vandens atsparus vykdymo ir gera išvaizda. karšto oro perdirbimo sistema yra energijos taupymo, nebrangiai ir patikimai.


Technicalparameters

Tipas

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 X 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 X 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 X 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Tyrimo