Indukciniai lygio indikatorius

Indukciniai lygio indikatorius yra pažangios stebėjimo prietaisas aptikti lygio sąlyga, kurį sudaro lygio matavimo zondai ir protingas valdytojas. Protingas valdiklis Rodyti ir kontroliuoti produkcijos suvokiamas iš zondo lygio sąlyga. Veikimo principas: zondas...

Informacija apie

Indukciniai lygio indikatorius yra pažangios stebėjimo prietaisas aptikti lygio sąlyga, kurį sudaro lygio matavimo zondai ir protingas valdytojas. Protingas valdiklis Rodyti ir kontroliuoti produkcijos suvokiamas iš zondo lygio sąlyga.


Veikimo principas:

Zondas aptinka lygio pokytis aplink esančius daiktus ir pažangiausius modulis sukuria atitinkamas virpesių dažnis pagal keitimo. Jis paverčiamas analoginiu signalu ir įvesti į kompiuterį procesorius. Kompiuterio procesoriaus rodo ir kontrolės laipsnį lygio pokytis lyginant medžiagų lygio parametrus prieš ir po.


Pagrindinės savybės ir privalumai:

1. matavimo zondai ir valdiklis gali būti atskirti; Jis gali dirbti tokiomis sąlygomis, kurios turi didelės vibracijos.

2. indukcijos stovio jutiklių, pažangios lygio ir visiškai skiriasi nuo tradicinių lygio indikatorius su mechaninių pavarų sistema.

3. taip galima miltelių pavidalo medžiagos, granulių pavidalo medžiagos, nubby medžiagos ir pluoštinė medžiaga.

4. jis yra plačiai naudojamas atsargų dėžes miltelių, granulių ir nubby medžiagų įvairiose pramonės šakose, įskaitant grūdų, maisto produktų, pašarų, chemijos, metalurgijos, vaistinė, ir tt ir įrangos perdirbimo silos gamybos dizaino daug pramonės šakų.


Tyrimo