Pažangios pilna valdymo automatika už granulių gamyklos

Pagal darbinės būklės granulių malūnas, pašarų kiekio pilnai automatiniai granulių gamyklos ir garų kiekio įtraukė į kondicionierius, ši valdymo sistema užtikrina granulių gamyklos darbą geriausios būklės visą laiką. Darbo našumą, produkcijos bus žymiai pagerėjo, o energijos sąnaudos...

Informacija apie

Pagal darbinės būklės granulių malūnas, pašarų kiekio pilnai automatiniai granulių gamyklos ir garų kiekio įtraukė į kondicionierius, ši valdymo sistema užtikrina granulių gamyklos darbą geriausios būklės visą laiką. Darbo našumą, produkcijos bus žymiai pagerėjo, o bus sumažinti energijos suvartojimą. Granulių gamyklos istorija darbo sąlygos gali būti tikrinamas siekiant priminti klientų išlaikymo.

Įranga:

1. efektyvumo gerinimas: granulių gamybos efektyvumas gali būti pagerintas 5 % ~ 26 %.

2. taupyti elektrą: gamybos kiekvieną 1 toną granulių, 0.8~1.5KW/H gali būti išsaugotas.

3. saugios techninės priežiūros tema: granulių gamyklos istorija darbo sąlygas galima patikrinti, siekiant priminti klientų išlaikymo.

4. visi duomenys rodomas vaizdas ir tekstas apie 10,4 colių jutiklinis ekranas.

5. įrengtas su kompiuterine valdymo sistema užtikrina tikslų, taip pat išsami ataskaita apie kiekvieną veiklos duomenų valdymo sistema.

6. pneumatinės valdymo vožtuvas ir uždaromasis vožtuvas veiksmingai kontroliuoti garo kiekis, tai tiksliai vieta, greitai įjungti ir išjungti ir patvarus.

Ši sistema automatiškai kontroliuoja med˛iaga ėrimo ir garo pridedant, 7. stabilizuoti dabartinę ir medžiagos temperatūra.

8. trys darbo būdai: Automatinis, Rankinis ir išjungti. Automatinė kontrolės sistema yra visiškai automatinis nuo pradžios iki galo, bet be rankinio įsikišimo. Rankinio valdymo, šėrimo ir garais gali būti reguliuojami tekinimo potenciometras rankenėlę, kuri yra patogu ir greita. Išjungimo operaciją, garo ir maitinimo gali sustabdyti greitai. Rankinio valdymo yra pradžia, o Automatinis valdymas yra stabiliai dirbti.

9. srovė eina automatiškai išvengti blokavimo. Šėrimo ir garo pridedant bus automatiškai sustabdytas, jei nėra jokios medžiagos. Kelios formulės gali būti laikomi patogumui. Sandėlio Vibro mašina yraautomatiškai kontroliuojamas, siekiant išvengti medžiagų klijavimui.

Jis plačiai taikomas granulių gamybos sistemą, pašarų, maisto, chemijos, medicinos pramonės ir kt. palaikymo įranga gali būti sukurta pagal įvairių pramonės šakų.


Tyrimo