Akių juosta džiovintuvas

Trumpa įžanga: plieno tinklelio džiovintuvas yra taikomi kaip transporto juosta, kuri geriausiai atitinka taisyklingas ir netaisyklingas medžiagų (pvz., anglis, rūda, formavimo blokas, maisto ir daržovių ir pan.). Džiovintuvas akių diržas gali būti naudojamas su kitais prietaisais arba atskirai. Prietaisas yra plačiai naudojamas Metalurgija, statyba, keramika...

Informacija apie

Trumpa įžanga:

Plieno tinklelio džiovintuvasnaudojamas kaip transporto juosta, kuri geriausiai atitinka taisyklingas ir netaisyklingas medžiagų (pvz., anglis, rūda, formavimo blokas, maisto ir daržovių ir pan.). Džiovintuvas akių diržas gali būti naudojamas su kitais prietaisais arba atskirai. Prietaisas yra plačiai naudojamas Metalurgija, statyba, keramika, trąšų ir chemijos pramonės TET. Tai taip pat idealus prietaisas džiovinimo maisto ir daržovių.


Darbo principai:

Akių juostos džiovintuvas yra savotiškas partijos ir nenutrūkstamos gamybos džiovintuvas, elektrinis šildymas, šildymo garo, karšto oro šildymo kaip pagrindinis šildymo būdas. Medžiagos turi būti įdėti į plieno tinklelio 12-60 skylių vienodai. Tinklelis turi būti shutt lecocked įranga, kad karšto oro eina per medžiagos, o garo išeina iš drėgmei pašalinti skylę. Visa įtaisas surinktas iš kelių standartinių komponentų, siekiant sutaupyti vietos, jie taikomi modulio tipas. Paprastai džiovintuvas yra trijų sluoksnių su dviejų kambarių arba penkių sluoksnių su dviem kambariais ir ilgis yra 6-40m, o naudingas plotis yra 0,6-3,0 m.


Taikoma apimtis:

Chemijos inžinerijos, maistu, medicinos, statybos, elektros pramonei ir tt gabalas, juostelės ir granulių formos medžiagos, gerai vėdinamos. Pasta medžiagų likučių forma, jie gali būti išdžiovinti po formos pelletizer ar juostos ekstruderiu.


Privalumai

1. mažos investicijos, greitai džiūstantis greičio ir didelio garavimo intensyvumas

2. aukšto efektyvumo, didelio pajėgumo ir puikios kokybės

3. standartizuoti gamybą, ir gali būti sukurtos pagal realių galimybių

4. Jei norite pasiekti geriausią džiovinimo oro kiekį, temperatūrą, šildymo medžiagos būna laiko ir tiekimo greitis gali būti kontroliuojamas.

5. designable įrenginio konfigūraciją, ir akių juosta prausimuisi ir medžiagos, aušinimo sistema gali būti taikoma.

6. dauguma oro gali būti perdirbamos, o tai taupo energiją.

7. unikalus oro paskirstymo įtaisas leidžia oro paskirstymui, ir užtikrina geros kokybės.

8. garo, šilumos laidus naftos ar degalų dujinis šildytuvas gali būti taikomas.


Tyrimo