Naftos augalas naudojamas rapsų saugojimo

Projektuojant surinkimo cinkuoto plieno rapsų Šilo 3D piešinys yra aviliable į USE, use suteiks 3D piešimo cinkuoto plieno grūdų siloso plano prieš signning sutartį nemokamai; Gamybos ir surinkimo cinkuoto plieno rapsų siloso FDSP ar gaminti su Kinijos nacionalinio...

Informacija apie

Assemblygalvanized rapsų plieno Šilo projektavimas

3D piešinys yra aviliable į USE, use suteiks 3D piešimo užJūsų cinkuoto plieno grūdų siloso planą prieš signning contractfor nemokamai;Ofassemblygalvanized rapsų plieno siloso gamybos

FDSP ar gamina su Kinijos nacionalinio standarto, Austrilian standartas. evenAmerican tuberkuliozę aviliable už theassemblygalvanized plieno grūdų bunkeriai.


Pakrauti konteineriai ir laivybos ofassemblygalvanized rapsų plieno Šilo

Žemiau nuotraukos rodo siuntos USE Šilo naują gamyklą, liyang miesto, JIangsuProvince.

Mūsų biuro ir gamyklos toje pačioje vietoje, use Šilo komanda Sveiki atvykę pas mus bet kuriuo metu!

Jei jūs patvirtinate mums kelionę, pls pasakykite man, info@fdsp-cn.com


Užjūrio Šilo montavimo ir priežiūros ofassemblygalvanized rapsų plieno Šilo


apie mus

Jiangsu Liangyou International mašinų gamyba Co, Ltd yra susijusi, Jiangsu Liangyou žemės ūkio mašinų Co., Ltd, turi beveik 20 metų patirtį, visapusiškai plėtoti ir panaudoti žemės ūkio srityje. Ji apima plotas 15000 kvadratinių metrų, nukreipiantys į zhongguancun scienceandamp; technologijų pramoninio parko Liyang City, JiangSu Province, KLR.

FDSP parduodami visoje Kinijoje pašarų mašinos ir trąšų ir eksportuojami į Korėja, Pietų Afrika, Rusija, Tailandas, Taivanas, Filipinai, Malaizija, Australija, Egiptas, Sirija, Nigerija, Etiopija, Indija, Bangladešas, Pakistanas, Iranas ir kt.


Tyrimo