Aliejaus sėklos Šilo

I. funkcija 1. Plieno bokštas su aukštos kokybės cinkuoto plieno lakštų ir dalis pagal pramonės standartą; 2. jis turi tą privalumą, lengvas, paprastas ir lengvas įrengimas, trumpą dangos regeneravimo laiką ir lowcost ir kt.; 3. plieno Šilo, aspektas tai ' s galima reguliuoti...

Informacija apie

I.Feature 1. plieno silo, su aukštos kokybės cinkuoto plieno lakštų ir dalis pagal pramonės standartą;

2. jis turi tą privalumą, lengvas, paprastas ir lengvas įrengimas, trumpą dangos regeneravimo laiką ir lowcost ir kt.;

3. aspektas plieno Šilo, itand #39; s lengvai nustatomas vartotojo, minmum atstumas mažesnis kaip 80cm tarp dviejų siloso. Ir maksimali talpa: 17000 T/Šilo;

4. laikymo sistema yra temperatūros matavimo sistemos, vėdinimo sistema;

5. plieno bokšto skersmuo: 2,5 ~ 32 m.


II. Funkcija

Plieno bokštas yra taikomas grūdų, chemijos pramonė, maisto, cemento ir akmens anglies ir pan.


III. Struktūra

Struktūrą, surinkimo plieno bokšto:

stogo Šilo, sienų, standumo briaunos, aukštos kokybės varžtas ir sandarinimo


apie mus

Jiangsu Liangyou International mašinų gamyba Co, Ltd yra susijusi, Jiangsu Liangyou žemės ūkio mašinų Co., Ltd, turi beveik 20 metų patirtį, visapusiškai plėtoti ir panaudoti žemės ūkio srityje. Ji apima plotas 15000 kvadratinių metrų, nukreipiantys į zhongguancun scienceandamp; technologijų pramoninio parko Liyang City, JiangSu Province, KLR.

FDSP parduodami visoje Kinijoje pašarų mašinos ir trąšų ir eksportuojami į Korėja, Pietų Afrika, Rusija, Tailandas, Taivanas, Filipinai, Malaizija, Australija, Egiptas, Sirija, Nigerija, Etiopija, Indija, Bangladešas, Pakistanas, Iranas ir kt.


Mūsų pranašumas


1. naudojant 350g/m2 karšto cinkuotos skardos ir Vokietija technologija: fiksavimo ir klijavimo, penkių sluoksnių spiraliniai plieninių plokštelių užtikrina difuzijai. Didelio stiprumo ir niekada duobėje. Išlaikymas nėra poreikio per 30 metų.

2. patvirtinti karšto cinkuoto plieno, kad kibiras-liftas, grandininiam konvejeriui, skaidrių vartų ir kitos įrangos. Pratęstas penkis kartus per gyvenimą.

3. galvos rėmo, šoninės tiltelio ir plieno struktūra ne gaminamas iš karšto cinkuoto plieno.

4. plieno bokšto galima sutaupyti laiko ir sąnaudų.

5. Pateikite projektavimas, gamyba, įrengimas iki raktų projektą.Tyrimo