Skleisdamas ekstruderiu ertmės

Skleisdamas ertmės ekstruderiu charakteristikas: Puffing ekstruderiu ertmės yra paprastai Asamblėja lengvai keičiasi ir palaikyti atsarginių dalių. Siekiant padidinti trinties šlyties jėga su medžiagomis, ir nuolat mažesnis atotrūkis su varžtu, skleisdamas ertmės cilindro formos. Vidaus sienos gali būti...

Informacija apie

Skleisdamas ekstruderiu ertmėscharakteristikos:

Skleisdamas ekstruderiu ertmėsMontavimas paprastai yra lengvai keičiasi ir palaikyti atsarginių dalių. Siekiant padidinti trinties šlyties jėga su medžiagomis, ir nuolat mažesnis atotrūkis su varžtu, skleisdamas ertmės cilindro formos. Vidaus sienos gali būti suskirstyti į tiesiai griovelį ir spiralės "Groove".

Straight griovelis puffing ertmė, įsikūręs vidurio štampavimo mašina kameroje, yra supjaustyti ir išmaišyti.Spiralės "Groove" puffing ertmė, įsikūręs pašarų įleidimo, daro stumti medžiagų.

Skiltį netoli šablonas yra sukurta naudojant spiralės "Groove" siekiant išlaikyti vienodą slėgį ir išvesties medžiaga. Skleisdamas ertmė taip pat gali būti pagaminti iš striukė garo arba šaltu vandeniu, išgyvena. Patogus darbui, slėgio jutiklį ir temperatūros matuoklis įrengiamas ant skleisdamas ertmę.


Tyrimo