Greitai atviro tipo oro

Produkto pristatymas: Šis modelis taip pat vadinami kaip greitai valymo oro, daugiausia naudojama maisto, farmacijos pramonės įmonės, kurios reikalauja aukšto lygio higienos, taip pat naudojamas aplinkybė, kad medžiaga dažnai keisti siekiant išvengti kryžminio užterštumo šėrimo ir iškrovimo metu. Tai lengva...

Informacija apie

Produkto pristatymas:

Šis modelis taip pat vadinami kaip greitai valymo oro, daugiausia naudojama maisto, farmacijos pramonės įmonės, kurios reikalauja aukšto lygio higienos, taip pat naudojamas aplinkybė, kad medžiaga dažnai keisti siekiant išvengti kryžminio užterštumo šėrimo ir iškrovimo metu. Tai paprasta operacija ir greitas valymas.

Daugiausia yra Stumdomos lazdele ir greitai duris atidaryti tipą:

1、sliding strypo tipas: valymo prieš išardant, biri varžtą rankena, traukti Galinis dangtis maksimaliai palei kreipiamasis varžtas, atkreipti dėmesį irklas, turėti irklas abi rankas atšaukti galuose. Po valymo, tinka irklas, stumti Galinis dangtis, tvirtai priveržkite varžtą rankena.

2、Quick durys atviros: prarasti fiksuoto varžtai ir veržlės, atidarykite Galinis dangtis, atkreipti dėmesį irklas, valymo irklas, pasekmės, stumti irklas ir sugriežtinti padėtyje varžtais.


Projekto charakteristikos:

1、Precise kalimo proceso kėbulo karkasas ir pagrindinės dalys, gražią išvaizdą.

2、Rotor gali būti išmontuoti lengvai, patogu valyti.

3、Rotor įvairios formos, taikomos įvairios kitos specialios medžiagos; rotoriaus guolių priėmė kelis apsaugos sistemą, siekiant užtikrinti ilgalaikio veikimo.

4、The dalių ryšį su medžiaga yra pagaminta iš maisto lygio plieno medžiagos, specialiai poliruoto paviršiaus, patogiau valyti


Tyrimo