Miltai malūną saugojimo žalias kviečių ir kukurūzų siloso

Grūdų saugyklos yra plačiai naudojami paukščių ūkyje, ryžių malūnas, malūnas, sojų pupelių aliejaus gamyklą, alaus darykla augalų ir t.t. laikyti palaidus grūdų (pvz., urmu kviečių, kukurūzų, ryžių, ryžių, sorgas, sojos ir kt.), gyvūnų pašarams, javų sėklos, plastiko granulės, medžio granulės ir tt. FDSP gaminame grūdų elevatorių, grūdų saugyklos talpa 5010000tons, kurios yra pagamintos iš hotdip cinkuoto plieno lakštai ir gali būti naudojamas 20 ~ 50 metų. FDSP grūdų siloso gamintojų grūdų saugojimo praėjo CE & ISO sertifikavimas

Informacija apie

Trumpas įvadas apie plieno Šilo

Grūdų saugyklos yra plačiai naudojami paukščių ūkyje, ryžių malūnas, malūnas, sojų pupelių aliejaus gamyklą, alaus darykla augalų ir t.t. laikyti palaidus grūdų (pvz., urmu kviečių, kukurūzų, ryžių, ryžių, sorgas, sojos ir kt.), gyvūnų pašarams, javų sėklos, plastiko granulės, medžio granulės ir tt.

FDSP gaminame grūdų elevatorių, grūdų saugyklos talpa 5010000tons, kurios yra pagamintos iš hotdip cinkuoto plieno lakštai ir gali būti naudojamas 20 ~ 50 metų. FDSP grūdų silos gamintojai už grūdų saugojimo praėjo CEandamp; ISO sertifikavimas.


Plieno grūdų siloso kaina kukurūzų laikymo ypatumai

  1. Plieno lakštų naudoti aukštos kokybės cinkuotos skardos, visos dalys yra standartinės dalys, griežtai laikytis atitinkamų nacionalinių standartų grūdų siloso dizainas, gamyba ir montavimas.

  2. Lengvas montavimas, maža investicija

  3. grūdų saugojimo bokšto aukštis, skersmuo gali būti platų pasirinkimą, du bunkeriai dvi pozicijos erdvėje gali būti mažesnis nei 80cm, mažiau žemės okupacija, gerai-pritaikytas, didžiausias gali iki 15000tons/Šilo,

  4. Įprastam naudojimui, jei grūdų sandėlio temperatūra pakyla o kritinio taško, nes didesnis vandens kiekis, temperatūra ir monitoringo sistema garso ir šviesos signalas laiku ir pasakyti jums ten pavojus kai kuriose grūdų ir turėtų būti ventiliacijos ir aušinimo

  5. Grūdų siloso skersmuo nuo 2.7 m - 32 m. Surinkimo plieno bokštas plačiai naudojamas grūdų ir naftos, chemijos, alaus, medicinos, maisto, cemento, anglių ir kitų pramonės šakų. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų įmonę, galite kreiptis į mus.


Įmonė Rodyti

FDSP turi beveik 20 metų patirtį visapusišką vystymąsi ir utilizationin žemės ūkio srityje. Ji apima plotas 15000 kvadratinių metrų, bendras plotas 15000 kvadratinių metrų, su daugiau nei 200 štabų, liyang miestas, jiangsu provincija, Kinija, apimantis gražiausių ir seniausių miesto.


Tyrimo