Medžio granulių gamyklos atsarginių dalių žiedas die tampa medžio granulėmis

Trumpas žiedinio žiedo mirties įvedimas yra pagrindinė "Ring Die Pellet Mill" dalis didelio masto granulių gamykloje, kurioje gaminami pašarai, medžio granulės, naminių paukščių pašaras, gyvulių pašarai, vandens pašarai, biomasės granulės ir kitos granulės. Žiedo mirties kokybė vaidina svarbų vaidmenį gaminant aukštos kokybės ...

Informacija apie

Trumpas žiedo mirties įvedimas

"Ring dieis" yra "Ring Die Pellet Mill" pagrindinė dalis didelio masto granulių gamykloje, gaminanti pašarus, medžio granules, naminių paukščių pašarus, gyvulių pašarus, vandens pašarus, biomasės granules ir kitas granules. Žiedinio lipduko kokybė vaidina svarbų vaidmenį gaminant aukštos kokybės granules ir didelį produkcijos kiekį, taip pat gali sutaupyti didelių granulių gamintojų priežiūros sąnaudų. LiangYou yra patikimas žiedo die gamintojas, kuris gali tiekti jums aukščiausios kokybės žiedas miršta. Mes galime pritaikyti dizaino įvairių markių pellet mill, pavyzdžiui: CPM, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak ir kt. Mes taip pat galime pagaminti pagal užsakovo brėžinį.

ring die manufaturerApskrito granulių malimo darbo principas

Pagrindinė granuliavimo kameros struktūra daugiausia sudaryta iš šių dalių: matuoklio, ritinėlių, šėrimo grandiklių ir pjovimo peilių.

QQ 截图 20160719135747.jpg

Įjungus mašiną, elektrinis variklis sukels žiedo galvutę, kad suktųsi. Voleliukai taip pat sukasi savo ašimi dėl tarpusavio ir mirties trinties. Dėl gravitacijos ir išcentrinės jėgos, sukuriamos sukant žiedo mentes, medžiaga bus tvirtai pritvirtinta prie žiedinio segtuvo vidinio paviršiaus. Šėrimo grandiklis užtikrins, kad medžiaga būtų nuolat ir tolygiai išstumta išilgai smiltainio, kad būtų paruošta granuliuojant.

Tada medžiaga suspaudžiama ritinėlio ir molio, o laipsniškai didėjantis slėgis taip pat padidėja medžiagos tankis. Taigi padidės medžiagos temperatūra, kuri minkština jame esantį ligniną ir palengvina jo formavimąsi. Šiuo metu medžiaga suspaudžiama į skylutes ir formuojama į mažas cilindrines juostas, kurių skersmuo 2-12 mm (priklausomai nuo skylių dydžio).


Vaizdo įvedimas žiedo mirti ir ritininis apvalkalas


Susiję produktai

Related Products of ring die
Tyrimo