Volelis/plieno volai granulių gamyklos

FDSP yra profesinės gamintojas specializuojasi roliku ir kitų nuosėdų malūnas atsarginių dalių kaip žiedas mirti ir t.t. jau daugelį metų. Mūsų ro kriauklių ir kitų nuosėdų mašinų atsarginės dalys gali būti naudojamas arba pašarų Dražė pramonės pagaminti pašarai arba kuro pramonei Dražė...

Informacija apie

FDSP yra profesionalus gamintojas specializuojasirolikuir kitųgranulių gamyklos atsarginės dalyspvz.žiedas mirtiir t.t. jau daugelį metų. Mūsų ro kriauklių ir kitų nuosėdų mašinų atsarginės dalys gali būti naudojamas arba pašarų Dražė pramonei gaminti pašarų gyvuliams arba degalų Dražė pramonei gaminti medienos granulės.

Medžiagos apie FDSP rolelr lukštais

Legiruotojo plieno, Spyruoklinis plienas ir guolių plieno.


Volelis lukšto modelių

Volelis lukšto yra paviršiaus voleliu Asamblėjos kur žaliavų prispaudžiamos mirti. Jis gali būti naudojamaspašarų granulių mašinaatlikti įvairių rūšių pašarų granulės, kuro granulės arba kitų rūšių granules.

Yra daug tipų volelis lukšto, pvz.Atidaryti baigiasi Gofruoti, uždarytas baigiasi Gofruoti, Dimpled ir įstrižai ritinio formos apvalkalas, korio formos, formos, be jų fleitiškas formosir pan. Gofruotas ritininis lukštais ir dimpled volelis lukšto yra dažniausiai naudojamų rūšių, gyvulių ir naminių paukščių pašarų Dražė ir biomasės Dražė pramonės.Kodėl mums reikia atsarginės dalys ir kodėl verta rinktis mus?

Priežiūra yra reikalinga kiekvieną mašiną po darbo laiko.Granulių gamyklos ritinio apvalkalasyra vienas iš pirminių darbo sudedamąją dalį, granulių gamykloje, naudojami įvairių rūšių biomasės granulių kuro, pašarų granulių, medienos granulių ir taip toliau.Tyrimo