Pjuvenų džiovykla su vieno cilindro

Pjuvenų džiovykla su vieno cilindro pagrindinis veikimo principas injekcijos vamzdžio ir sukimosi cilindro veikia kartu, kai pjuvenų džiovyklą. Sunerimęs ir pseudoverdančiame medžiagos visiškai kreipkitės į karštas vėjas ir tada džiovinimo baigtas. Pneumatiniai pjuvenų džiovinimo mašina: šlapias milteliai ir...

Informacija apie

Pjuvenų džiovykla su vieno cilindroPagrindinis veikimo principas

Įpurškimo vamzdelių ir sukimosi cilindro veikia kartu, kai pjuvenų džiovyklą. Sunerimęs ir pseudoverdančiame medžiagos visiškai kreipkitės į karštas vėjas ir tada džiovinimo baigtas.

Pneumatiniai pjuvenų džiovinimo mašina:Šlapias milteliai ir granulės pjuvenų nuolat perduoda į džiovinimo Vaizdeliai sraigtiniu konvejeriu. Per didelio greičio perdavimo ir karšta kaminų dispersija, bus išgarinamas vanduo, o tada pasiekiami milteliai ir granulės sausų produktų.

Sudedamosios dalys:oro šildytuvas, padavėjas, pneumatiniai džiovinimo Vaizdeliai, cikloninis skirtuvas ir traukos ventiliatorius ir pan.

Klientai gali pasirinkti tinkamą pjuvenų džiovykla pagal produkcijos.


Taikoma apimtis:

Suspaustas šiaudų kuro anglis mašinos, pjuvenų granulių kuras, supresuotų medienos pjuvenų, žemės ūkio ir gyvulininkystės gamyba ir kt. bei džiovinimo žemės ūkio produktus, su jais kaip kukurūzų šiaudų, sojų pupelės, šiaudų, medvilnės šiaudų, kviečių šiaudai, sorgas šiaudų, pjuvenų, medienos skutimo, Ginkmedis lapų, šilkmedžio lapų ir t.t..Sukamasis dryerstructure

džiovinimo mašina susidaro sukamasis kūno, kėlimo ašmenys, vairavimo įrenginys, remiant įrenginį ir sandarinimo žiedas.
Charakteristikos:

1. didelis džiovinimo jėgą: pakankamas šilumos pasikeitimas karštu oru gali pasiekti, kai medžiagos yra susvyravo keliamojo įtaiso džiovintuvas.

2. trumpos trukmės džiovinimo.

3. pjuvenų džiovykla turi paprastą konstrukcija su mažiau profesinės veiklos, kuri gali būti lengvai administruojamas ir aptarnaujamas.

4. didelės krovos galimybes ir didelį šilumos efektyvumą.


Tyrimo