Kvadratinis Plansifter

Kvadratinių Plansifter kvadratinių plansifter atlieka savo labai efektyviai mados: sijojimas ir rūšiavimo stambiai malti, manų kruopos, kaip ir miltingos medžiagų, taip pat kaip rūšiavimo granuliuotų produktų ar birus granulės. Savo srityje programa svyruoja nuo kietos ir bendra...

Informacija apie

Kvadratinis Plansifter

Kvadratinių plansifter atlieka savo labai efektyviai mados: sijojimas ir rūšiavimo stambiai malti, manų kruopos, kaip ir miltingos medžiagų, taip pat kaip rūšiavimo granuliuotų produktų ar birus granulės. Jo taikymo srityje svyruoja nuo kietos ir bendrą kviečių gamyklų kietųjų kviečių, rugių, kukurūzų (kukurūzų), avižų ir grikių gamyklų ar net miežių ir sojos gamykloms.

Protingas dizainas užtikrina puikias sanitarines ir prekių saugumą.

●su kvadratinių plansifter užtikrina produkto saugumą: patentuota reclamping sistema taikoma pastovi jėga sieto kaminą, taip būtų išvengta produktų užteršimo.

●All vidinės transporto priemonių sienelės ir durys pasižymi aukštos kokybės izoliacija; Tai veda prie masiškai sumažinti kondensaciją.

●All dalys, kurios liečiasi su produktas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir aukštos kokybės poliuretano (PUR) – absoliutus sanitarijos yra garantuotas.

●su poliuretano Novapur sietą rėmai su nerūdijančio plieno sieteliu rėmo įdėklai taip pat siūlome aukštos kokybės Santechnika: medienos, varžtų veržlės ir spaustuvai yra praeities dalykas. Sklandžiai profilius iki minimumo vietovėse, kur produktas gali kauptis.

Sijojimas ergonomiški NOVA sieto kartos.

●su NOVA kartos sietai išsiskiria daugiau sijojimas srityje ir optimalus erdvės panaudojimas. Todėl kvadratinių plansifter tvarkyti aukščiausio našumo – mažiau vietos.

●High dinamiškas pagreitis didėja sieto judesio, todėl gerinant sijojimas poveikio intensyvumą.

Maksimalus lankstumas dėka modulinės koncepcijos.

●Need nustato dydžio: dėka modulinės koncepcijos, kvadratinių plansifter gali būti naudojamas kaip dviejų, keturių, šešių-, aštuonių arba dešimt skyrių kretilas. Taigi jis turi idealiai prisitaikyti prie situacijos.

●su lankstumo dėl unitand #39; s modulinė sistema leidžia laisvos vietos turi būti naudojamas optimaliai.


Tyrimo