Saulėgrąžų stiebų medienos granulių Granulator/spaudos mašinos

Saulėgrąžų koteliu spaudos mašina daro, įranga tiesiogiai sujungti kaip vairuotojo, ir su greita mirti nustatytą gnybtų, kurie gali padidinti produkcijos, 15 % daugiau negu paties tipo mašina su belt-convey;

Informacija apie

Platus žaliavų biomasės granulių:

Beveik visos miškininkystės ir žemės ūkio atliekų medžiagos galima paversti medienos granulės iš mūsų žiedas mirti medienos granulių gamykla, kaip antai: medžio skiedros, skutimosi, pjuvenos, žemės shell, cukranendrės, ratukas korpusai/koteliu, kavos lukštai, žaliavinių ryžių šiaudų, saulėgrąžų koteliu, medvilniniai stiebeliai, tabako atliekos, garstyčių koteliu, džiuto atliekų, bambuko dulkių, arbatos atliekų, kviečių šiaudai, Palm lukštų, sojos pupelių lukštų, kokoso pikis Loja/šiaudeliai, ryžių lukštai ir kt. Galutinis granulės gali būti naudojamas pramoniniuose katiluose ir didelėms elektrinėms, taip pat namų šildymas.


Saulėgrąžų stiebų granulių panaudojimas:

1. civilių šildymas: didelis naudoti santykis ir lengvai storaged.

2. biomasės pramoninių boilerių: taikomas kaip pagrindinis kuras, pramoninių boilerių, išspręsti šią problemą, aplinkos tarša.

3. energijos generavimą: kaip šiluminės energijos gamybos kuro.

Modelis

MZLH420

MZLH508

MZLH680

MZLH780

Talpa (t/h)

1-1.5

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Pagrindinio variklio galia (kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Padavėjas Power(kw)

2.2

3

4

4

Žiedas Die skersmuo (mm)

420

508

680

780

Granulių Diameter(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8

Įvadas saulėgrąžų koteliu granules granulių gamyklos:

1. saulėgrąžų stalkpellet mašina yra savotiškas mašinos, kurios galėtų apdoroti medienos pjuvenų, šiaudų dulkės, ryžių lukštų, žemės riešutų lukštų, medžio šakos ir t.t. biomasės per paruošiamąjį apdorojimą, o procesas. Šios biomasės medžiaga bus sukietėja į didelio tankio granulių kuro. 2.classification:Flat die medienos granulių mašinos, žiedas die medienos granulių mašinos ir vertikalus žiedo mirti medienos granulių mašina. (mūsų medienos pelletizer yra žiedas mirti granulių mašina, kuri turi didelės talpos ir stabilių rezultatų.)


Tyrimo