Sūpynės aušintuvas

Pašarų granulių aušintuvas The FDSP sūpynės sūpynės vėsintuvas naudojamas efektyviai aušinami, Karšta ir drėgna granules. Jos pagrindinė yra pašarų ir biomasės gamyboje. Ji sumažina temperatūrą karšto granulių granulių gamyklos-tik 5° C virš aplinkos temperatūra. Išsamios sūpynės aušintuvas...

Informacija apie


Sūpynės aušintuvas pašaramsgranulių

ĮFDSP sūpynės aušintuvasnaudojamas efektyviai aušinami, Karšta ir drėgna granules. Jos pagrindinė yra pašarų ir biomasės gamyboje. Ji sumažina temperatūrą karšto granulių išgranulių gamykloskad tik 5° C aplinkos temperatūrai.


Išsamios sūpynės aušintuvas Aprašymas

1. granulių aušinimo yra nepakeičiama skyrių granuliavimo procese. Aircooler temperatūra gali pasiekti granulių gamyklos 70° C ~ 90 ° Cpellet atvėsinamas šiek tiek daugiau kaip 3° C ~ 5° C, ir gali būti sumažintas su saugiu drėgmės (≤12.5 %), tai leidžia lengvai granulių transportavimo, sandėliavimo ir saugojimo.

2. oro aušintuvas modelis yra kitoks, produkcija taip pat skiriasi, gali būti pritaikytas naudoti įvairius skalės pašarų gamyklą.
SKLB serijos sūpynės linksmiau:

1. patvirtinti sūpynės aušintuvas principą, granulių aušinamas visiškai ir vienodai.

2. specialios sėjomainos suliejant mechanizmas, medžiagų daugiau išskirstytas ir daugiau visiškai atšaldyti.

3. Naudokite hidraulinės sistemos valdymo priemonių sūpynės apsauginė plokštė iškrovimo mechanizmas, vykdant pašarų vienodai ir sklandžiai, iškrovimo greitis gali būti reguliuojamas.

4. tinkamas urmu, vienkartinės, dribsnių, granulių ir daug rūšių medžiagos, aušinimo, ypač didelės apimties medžiagų aušinimo, išplėsta pašarų ir ekstruduoto pašaro.

5. Aštuoniakampis aušinimo dėžė, panaikinant mirties kampe.

6. mažai priežiūros reikia ir žemas energijos kainas.

Specifikacija:

Tipas

Modelis

Power(kW)

Capacity(t/h)

Swingcooler

SKLB1.5

0.55+0.75

3

SKLB2.5

0.75+1.1

5

SKLB4

1.1+1.5

10

SKLB6

1.1+1.5

15

SKLB8

1.5+1.5

20

SKLB10

0.55+1.5×2

25

SKLB12

0.75+1.5×2

30

Tyrimo