SZLH508b3 žuvų pašarų granulių gamyklos

FDSP SZLH508b3 žuvų pašarų granulių gamyklos yra idealus pelletizing mašina už aukštos kokybės pašarų granulių. Tai didelės talpos, didelio efektyvumo, mažo triukšmo, paprasta operacija ir patogus kondicionierių FDSP SZLH508b3 žuvų pašarų granulių malūnas pašarų optimalus kondicionierius užtikrina jums gauti į...

Informacija apie

FDSP SZLH508b3 žuvų pašarų granulių gamyklosyra idealus pelletizing mašina už aukštos kokybės pašarų granulių. Tai didelės talpos, didelio efektyvumo, mažo triukšmo, paprasta operacija ir patogus


Kondicionierių FDSP SZLH508b3 žuvų pašarų granulių gamyklos

Optimalus pašarų kondicionierius užtikrina jums išeiti FDSP granulių gamyklos našumą. Geras kondicionierius padidėjimas:

* didesnis gamybos našumas

* geriau granulių ilgaamžiškumas

* Geresnis virškinamumas

* sumažinti granulių gamyklos elektros energijos suvartojimas.

SZLH508b3 Fish Feed Pellet Mill

Savybės FDSP SZLH508 žuvų pašarų granulių gamyklos

(1) Šis plaukiojantis žuvų pašarų granulių gamykloje įrengta Sraigtiniai tiektuvas kontroliuoja FC inverteriu su nuolatinio magneto pašalinti geležies priemaišų.

(2) nerūdijančio plieno kondicionierius daro netgi sulaikymo ir pakankamai virimo poveikį.

(3) pavara tiesiogiai jungiantis vairavimo priimtas aukštas tikslumas ir efektyvumas. Produkcija gali padidėti 20 %, lyginant su granulių malūnas varomas diržai.

(4) aukštos kokybės bearings(SKF/NSK), Riebokšlis (iš Vokietijos) priimama į daro operaciją sklandžiai. (5) pagrindinių įrankių ir varomoji veleno priimti carbonizing grūdinimą su didelio tikslumo, siekiant užtikrinti sklandų vairavimo, žemas triukšmo ir ilgą tarnavimo laiką.

(6) S formos jungtis naudojama didelių pajėgumų nuskaityti poslinkio privalumas.

(7) miršta greitai sumontuoti ir išmontuoti; mirti keltuvas yra neprivalomas.

(8) tinka visų tipų aukšto rango gyvūnų/gyvūnai/vandens kanalą. Numeris su dvigule arba trijų sluoksnių kondicionierius yra neprivalomas.

(9) greitis-koreguoti maitinti, priimta ši mašina, kontroliuoti padavimo talpa teisingai prie tinka skirtingi ir atitinka gamybos poreikis granulių skirtingų skersmenų.

(10) CE patvirtintasProjektus

SZLH508b3 Fish Feed Pellet Mill


Mūsų paslaugos

SZLH508b3 Fish Feed Pellet MillTyrimo