Vibruojantis skysčio lovų džiovintuvas

Trumpa įžanga: vibruojančio skysčio lovų džiovintuvas išdžiūtų, kietas ir drėgmės pridėti milteliai ir granulės, chemijos inžinerijos, lengvosios pramonės, medicinos, maisto, plastikiniai, grūdų aliejus, šlakai, druskos gamyba, ir cukraus pramonės ir kt. Darbo principai: Jaudinantis jėgos nuo Vibruojantis variklis lemia...

Informacija apie

Trumpa įžanga:

Vibruojantis skysčio lovų džiovintuvasgali sausas, kietas ir drėgmės pridėti milteliai ir granulės, chemijos inžinerijos, lengvosios pramonės, medicinos, maisto, plastikiniai, grūdų aliejus, šlakai, druskos gamybos ir cukraus pramonės ir kt.


Darbo principai:

Įdomių jėgos iš variklio rezultatus mašinos vibracijos vibracijos. Sluoksnio medžiagos šuolis į priekį tam tikra kryptimi, įdomių jėga. Be to, karšto oro iš apačios fluidizes medžiagų. Pilnas kontaktas tarp medžiagos ir karšto oro pasiekia idealus džiovinimas. Tada sausųjų medžiagų ir drėgno oro išeiti atskirai o milteliai yra perdirbtas iš ciklonas.


Savybės

1. vibracijos variklis užtikrina nuolatinis vibracijos šaltinio. Jį galima lengvai išlaikyti su mažai triukšmo, ilgas darbo laikas.

2. didelis šiluminis efektyvumas: palyginti su įprastos džiovyklės, šį vibruojantį skysčio pripildytoje džiovintuvas sutaupo daugiau energijos iš daugiau kaip 30 %. Vienodos temperatūros pasiskirstymą ant lovos daro vienodą Miltelines be partical perkaitimas arba mirę conner.

3. reguliuojamas vykdymo ir plačiai taikoma apimtis: medžiagos storį, juda greičiu ir visa vibracijos gali būti stabilesnis ir be galo kintamųjų kontrolė gali būti realizuojama.

4. mažai žalos medžiagų paviršių ir tinka džiovinimui trapios medžiagos. Darbo našumas neturės įtakos neteisėtų granulės.

5. visiškai uždara konstrukcija leidžia valyti darbo aplinkoje, kuris veiksmingai padeda išvengti užkrėtimo tarp medžiagos ir oro.

6. šlapias medžiagų masinei gamybai series-wound metodas gali būti taikomas patenkinti klientų reikalavimus. (Būdinga medžiaga kaip poliakrilamido ir kt.)


Tyrimo