Medienos Debarker

Medienos debarker (medienos lupimo mašina) vartojamas skusti žievės rąstų, daugiausia naudojamas medienos plaušienos ir popieriaus fabrikuose ir medienos skydų augalų, kuriuose bus panaudoti medžio žurnale kaip žaliava. Su maža investicija, mažos energijos sąnaudos, mažiau vietos užima, maža statybos išlaidos, didelės talpos ir...

Informacija apie


Medienos debarker(medienos lupimo mašina) yra naudojamas peelingbark rąstų, daugiausia naudojamas medienos plaušienos ir popieriaus fabrikuose ir medienos plantwhich bus naudoti medžio žurnale kaip žaliava. Su maža investicija, mažos energijos sąnaudos, mažiau spaceoccupied, mažas statybos sąnaudas, aukštospajėgumų srovės ir kitas savybes. Tinka vidutinio ir didelio dydžiomedienos smulkintuvas, taip pat vaisto poveikis.Dantų vyniotinis medienos debarkerįranga, kad skusti epidermio rąstų, suskirstyti į vieną galą išleisti ir pusėje išleisti, jos simboliai yra didelis lupimasis efektyvumą, sunkiųjų apkrova, didelio greičio, atsparumas dėvėjimuisi, aukštas atsparumas korozijai. Jis gali būti gaminamas kaip kliento poreikius.
Konstrukcijos principas:

Žurnalus iš viršutinės sidenear diską eiti į medienos debarker mašina, su motoras ir pavarų sudėtinių dalių, lupimo mašina su dantų suks iš tam tikra kryptimi, bus tiesiogiai žievelės, žievė, o sukasi šveitimas ritinio suburs į woodlogsmove, kad į krūvą rąstų sukti aukštyn ir žemyn, liečia, pataikyti, rubbingeach kitų tarp rąstų. Thebarks bus peeleddown ir per volas ir plokštelės dantis iškrenta ant konvejerio juostos.
Struktūra funkcijos:
1. Jei naudoti atviras rezervuaras, canfeed iš vienos pusės ir išskyros iš kitos pusės, būtų išvengta esamų ritinio skusti mašina šėrimo/išmesti be maitinimo, įsitikinkite, kad didelio efektyvumo.
2. turi theteeth segmentų poveikį mediniai, ne tik, kad padaryti sukamaisiais judesiais ir besisukantį aplink savo medžio žurnale. Todėl pilingo efektyvumo bus labai didelis, ypač šalta, sausa ir sunku nulupti rūšių rąstų bus turi geras žievelės neto rodiklis.
3. plačiai gebėjimą prisitaikyti, machinecan handledifferent rūšies, skersmens, ilgio ir formos medžio žurnale. Dėl rąstų nereguliarus plakimas ar rotacinis movementduring pilingas, Taigi net lenktas įdubos dalis medienos rąstų taip pat gali būti touchedwith dantys labai gerai. Todėl lenkimo medžio žurnale gali būti be žievės labai gerai nei kiti aparatai...
4. įrenginys yra stacionarus, energijos suvartojimas bus labai maža, procentas bus labai mažas. Ir išlaikymo darbo krūvis taip pat yra mažas. Vibracijos ir triukšmo bus mažesnis nei skusti mašinos būgno bemuch, medienos debarker galite dirbti tiesiogiai, net be pagrindo įrengimas, easyoperation.

Techniniai parametrai:

Modelis

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;dimension(mm)

630*11385

680

Rotoriaus Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Masė (kg)Techniniai parametrai:

Modelis

6

9

12

Capacity(ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Width(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Tyrimo